• خانه
  • اخبار
  • اپل ویژگی های جدید آیفون مانند درب بازکن، زیرنویس زنده را توضیح می دهد

اپل ویژگی های جدید آیفون مانند درب بازکن، زیرنویس زنده را توضیح می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل ویژگی های جدید آیفون مانند درب بازکن، زیرنویس زنده را توضیح می دهد


روز جهانی آگاهی از دسترسی، پنجشنبه است، بنابراین اپل این هفته از وبلاگ سرمقاله خود بازدید کرد تا برخی از ویژگی های جدید دسترسی را با هدف قرار دادن آیفون، اپل واچ، آی پد و مک اعلام کند.

یکی از پرکاربردترین ها احتمالاً Live Captions خواهد بود که برای iPhone، Mac و iPad عرضه می شود. این ویژگی زیرنویس‌های کنترل‌شده هوش مصنوعی و به‌روزرسانی زنده را برای گفتاری که از هر منبع صوتی روی تلفن ارسال می‌شود، خواه کاربر در حال تماس تلفنی یا FaceTime باشد، از کنفرانس ویدیویی یا برنامه رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند، محتوای رسانه‌ای را پخش می‌کند یا مکالمه دارد، نمایش می‌دهد. با یکی در کنارشان.»

متن (که کاربران می توانند اندازه آن را به دلخواه تغییر دهند) در بالای صفحه نمایش داده می شود و همانطور که موضوع صحبت می کند کلیک می کند. علاوه بر این، کاربران مک می‌توانند پاسخ‌ها را وارد کنند و آنها را با صدای بلند برای دیگران در مکالمه بخوانند. شرح‌ها در نسخه بتا عمومی در دستگاه‌های پشتیبانی‌شده (“iPhone 11 و جدیدتر، مدل‌های iPad با A12 Bionic و جدیدتر، و Macs با سیلیکون Apple”) اواخر امسال منتشر خواهند شد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات