منو سایت

  • خانه
  • اپل واچ سری 8 با صفحه نمایش بزرگتر در 3 اندازه مختلف در دسترس خواهد بود

اپل واچ سری 8 با صفحه نمایش بزرگتر در 3 اندازه مختلف در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

به گفته راس یانگ ، سازنده صفحه نمایش در صنعت نمایشگر ، اپل واچ سری 8 به نمایشگر بزرگتری مجهز شده و در سه اندازه مختلف در دسترس خواهد بود. آقای یانگ خاطرنشان کرد که ساعت هوشمند نسل بعدی اپل از صفحه نمایش بزرگتری نسبت به اپل واچ سری 7 که به تازگی معرفی شده است ، استفاده خواهد کرد. امسال ، غول مستقر در کوپرتینو اندازه دو مدل مختلف اپل واچ را افزایش داد و در عوض مدل های 40 و 44 میلی متری نسخه های 41 و 45 میلی متری ساعت هوشمند خود را معرفی کرد.

مدل بزرگتر 45 میلی متری دارای صفحه نمایش 1.9 اینچی است که کمی بزرگتر از پنل 1.78 اینچی موجود در مدل قبلی است. ساعت های جدید همچنین از زمینه های باریک تری استفاده می کنند. اطلاعات فاش شده اخیر به صراحت به اندازه صفحه نمایش مدلهای آینده اپل واچ اشاره نکرده است. در حقیقت ، راس یانگ حتی صراحتا وجود اپل واچ سری 8 را تأیید نکرده است. اما به نظر می رسد منظور وی دقیقاً همان محصول است:

“اگر در سال آینده 3 اندازه مختلف مشاهده کردید ، شگفت زده نشوید.” – راس یانگ؛ 12 اکتبر 2021

با این حال ، توصیه می شود به آخرین شایعات با شک و تردید نگاه کنید. زیرا اپل واچ سری 7 اولین مدل با صفحه نمایش بزرگتر در 3 سال گذشته است.

آقای یانگ همچنین نگفت که سومین مدل در سری Apple Watch 8 چه موقعیتی را خواهد داشت. این شرکت آمریکایی در حال حاضر مدلهای Apple Watch 38 و 42 میلی متری را ارائه می دهد.

شایعات استفاده از مدل طراحی تخت ظاهراً متعلق به سری 8 اپل واچ بود

پیش از این ، بسیاری از کارشناسان صنعت با اطمینان اعلام کردند که اپل واچ سری 7 مجهز به صفحه تخت و لبه خواهد بود. اما چنین سناریویی در نهایت به نتیجه نرسید. اکنون توافق کلی وجود دارد که قبلاً گفته شد که طراحی متعلق به سری 8 اپل واچ 2022 است. این شرکت به احتمال زیاد سال آینده سه ساعت هوشمند مختلف روانه بازار می کند. این ساعت ها شامل گل سرسبد Apple Watch 8 Series ، جانشین Apple Watch SE و یک ساعت محکم برای ورزشکاران است.

سری اپل واچ 8 همچنین شامل ویژگی های جدید سلامتی از جمله نظارت بر دمای بدن ، وضعیت باروری ، نظارت بهتر بر ضربان نامنظم قلب و ردیابی الگوهای خواب خواهد بود. علاوه بر این ، مدل های آینده اپل واچ به احتمال زیاد می توانند سطح قند خون را به صورت غیر متجاوزانه کنترل کرده و از دستگاه های اندازه گیری فشار خون استفاده کنند. اپل واچ 65 درصد از فروش جهانی ساعت های هوشمند تا سال 2020 را به خود اختصاص داده است. معرفی مدل هایی با اندازه های مختلف و استفاده از صفحه نمایش های بزرگتر احتمالاً به اپل اجازه می دهد تا موقعیت خود را به عنوان برترین فروشنده ساعت های هوشمند در جهان تثبیت کند.

اپل واچ سری 8 با صفحه نمایش بزرگتر و در 3 اندازه مختلف در دسترس خواهد بود ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.