منو سایت

  • خانه
  • اپل واچ سری 8 احتمالاً مجهز به سنسورهای دمای بدن خواهد بود

اپل واچ سری 8 احتمالاً مجهز به سنسورهای دمای بدن خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

بر اساس تمام اطلاعات موجود در مورد Apple Watch 7 Series ، اکنون می دانیم که بزرگترین تغییرات این محصول مربوط به طراحی آن است. بدیهی است که این ساعت هوشمند دارای سنسورهای جدیدی در زمینه نظارت بر سلامت نخواهد بود. بنابراین ، عملکرد سنسورها در نسخه فعلی Apple Watch به احتمال زیاد بهبود می یابد. با این وجود ، نباید منتظر انتشار ویژگی جدیدی باشیم.

بنابراین ، اگر منتظر انتشار سنسورهای جدید در Apple Watch 7 Series بودید ؛ در این صورت ، احتمالاً باید منتظر بمانید تا Apple Watch 8 Series راه اندازی شود. یک تحلیلگر مشهور به نام مینگ چیکو چنین ادعایی داشته است. او معتقد است که سری 8 به احتمال زیاد دارای ویژگی جدید سلامتی مانند سنسور دمای بدن خواهد بود.

گزارش دیگری نیز هفته گذشته بیانیه مشابهی ارائه داد. بر اساس این گزارش ، اپل واچ سری 8 به احتمال زیاد مجهز به سنسور دمای بدن خواهد بود. این ویژگی به شما کمک می کند تا بارداری خود را بهتر برنامه ریزی کنید. همچنین طبق شایعات ، اپل واچ سری 8 احتمالاً با عملکردی برای نمایش فشار خون عرضه می شود. هیچ اطلاعاتی در مورد سنسور قند خون وجود ندارد. با این حال ، پس از مدت ها انتظار ، انتشار این ویژگی هنوز محتمل به نظر می رسد.

البته این بدان معنا نیست که اپل واچ سری 7 محصولی ناکارآمد خواهد بود. در واقع این محصول ضمن ارائه تمامی قابلیت های مدل های قبلی ، از قالب طراحی جدیدی بهره مند خواهد شد. اگر مدت هاست ساعت هوشمند خود را ارتقا نداده اید ؛ در این حالت ، Apple Watch 8 Series هنوز یک گزینه ارزشمند برای خرید است. با رویداد آینده اپل در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) ، جزئیات بیشتری در مورد نسل بعدی اپل واچ اعلام می شود.

اپل واچ سری 8 احتمالاً مجهز به سنسورهای دمای بدن خواهد بود که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.