منو سایت

  • خانه
  • اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود

اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

در یک گزارش جدید ، وب سایت MacRumors از افتتاح یک سند جدید FCC مربوط به Apple Watch 7 Series خبر داد. این سند نشان می دهد که گجت پوشیدنی آینده اپل مجهز به ماژول جدیدی است که امکان انتقال داده های بی سیم در 60.5 گیگاهرتز را فراهم می کند. با این حال ، این ویژگی به احتمال زیاد فقط برای استفاده داخلی در نظر گرفته شده است.

سند باز نشان می دهد که این عملکرد با قرار دادن دستگاه مجهز به ماژول 60.5 گیگاهرتز بر روی یک داک مغناطیسی ویژه فعال می شود. از آن زمان کارشناسان گفته اند که این ویژگی احتمالاً توسط فروشگاه های اپل برای تنظیم مجدد ساعت به صورت بی سیم مورد استفاده قرار می گیرد. از آن زمان ، گمانه زنی ها درباره احتمال استفاده از این ویژگی در محصولات آینده اپل شدت گرفته است.

به عنوان مثال ، یکی از شایعات این است که احتمالاً اپل استفاده از پورت USB-C در iPhone را کنار می گذارد و فقط iPhone بدون پورت را تولید می کند. بعداً اعلام شد که اپل در حال بررسی راه هایی برای اجازه بازیابی بی سیم داده ها از آیفون است. بنابراین ایده استفاده از ماژول 60.5 گیگاهرتز احتمالاً چندان عجیب به نظر نمی رسد.

همچنین پیشنهاداتی وجود دارد که استفاده از این ماژول ممکن است مربوط به عینک واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اپل باشد. این ویژگی به احتمال زیاد ارتباط بین Apple Watch و هدست را تسهیل می کند. در هر صورت ، موارد گزارش شده کاملاً حدسی است. بنابراین مصرف کنندگان هنوز می توانند امیدوار باشند که چنین ویژگی را ارائه دهند. اکنون می دانیم که این احتمالاً تنها پلتفرمی است که به فروشگاه های Apple اجازه می دهد ساعت ها را بدون نیاز به سیم ترمیم کنند.

اپل واچ سری 7 مجهز به یک ماژول انتقال داده بی سیم با سرعت بالا خواهد بود که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.