منو سایت

  • خانه
  • اپل واچ آینده به احتمال زیاد از بندهای کششی برای اندازه گیری فشار خون استفاده می کند

اپل واچ آینده به احتمال زیاد از بندهای کششی برای اندازه گیری فشار خون استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

شایعاتی که در اوایل سال جاری منتشر شد نشان می دهد که اپل به دنبال اضافه کردن یک مانیتور فشار خون به ساعت هوشمند خود است. ظاهرا چنین سناریویی محقق نشد و اپل واچ سری 7 اساسا یک گجت با پیشرفت های کوچک نسبت به نسل قبلی خود است. اما این بدان معنا نیست که اپل از چنین ایده ای دست کشیده است.

در واقع، حق اختراعی که اخیراً توسط وب سایت AppleInsider کشف شده است. این نشان می‌دهد که اپل در حال بررسی راه‌هایی برای استفاده از قابلیت اندازه‌گیری فشار خون اپل واچ است و احتمالاً استفاده از بند الاستیک با بالون بادی یکی از آنهاست.

با توجه به محتوای اسناد ثبت اختراع ، “کاربر قادر خواهد بود یک یا چند پارامتر فیزیولوژیکی را با اتصال یک دستگاه مانیتورینگ مانند دستگاه فشار خون به یکی از اندام ها اندازه گیری کند.” “سیستم اندازه گیری فشار خون احتمالاً شامل یک گیره غیر الاستیک است که بالن را به اندام کاربر متصل می کند.”

این پدیده بدین معناست که مصرف کنندگان باید فشار خون خود را دائماً کنترل کنند. آنها همیشه نیاز به استفاده از بند مخصوص دارند. یکی از جنبه های مثبت چنین رویکردی این است که داده ها با دقت بیشتری ثبت می شوند. اما این سبک طراحی به احتمال زیاد تأثیر منفی بر زیبایی محصول دارد.

در واقع ، سامسونگ گلکسی واچ 4 دارای مانیتور فشار خون است. اما این محصول باید هر از گاهی با استفاده از دستگاه اندازه گیری فشار خون واقعی مجدداً کالیبره شود. بنابراین اپل احتمالا به دنبال ایده بهتری است. شایعات اخیر نشان می دهد که نظارت بر فشار خون یکی از ویژگی های احتمالی Apple Watch Series 8 در سال 2022 خواهد بود. اما باید منتظر ماند و دید آیا این ابزار با شیشه جلو و کشش عرضه می شود یا خیر.

اپل واچ آینده احتمالاً از بندهای قابل ارتقا برای اندازه گیری فشار خون استفاده خواهد کرد. اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.