منو سایت

  • خانه
  • اپل موفق شده موانع تولید اپل واچ سری 7 را برطرف کند

اپل موفق شده موانع تولید اپل واچ سری 7 را برطرف کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

مارک گورمن ؛ خبرنگار بلومبرگ به تازگی اخبار ناراحت کننده ای را با طرفداران ساعت های هوشمند اپل در میان گذاشته است. وی مدعی است که معرفی نسل جدید اپل واچ به دلیل مشکلات تولید به تاخیر می افتد. اما این خبر احتمالاً چندان بد نخواهد بود. همانطور که یک تحلیلگر معروف به نام مینگ چیکو در آخرین یادداشت خود به سرمایه گذاران گفت که این مشکلات قبلاً حل شده است.

راه اندازی Apple Watch 7 Series یک روز پس از ارائه این ابزار در رویداد 14 سپتامبر (23 سپتامبر) غیر منتظره خواهد بود. اما تحلیلگران می گویند اپل تولید انبوه ساعت هوشمند آینده خود را از اواسط سپتامبر آغاز می کند و روند توزیع محصول از درب کارخانه به فروشگاه ها مدتی طول می کشد. بنابراین پنجره تولید انبوه به مدت 2 هفته به تعویق می افتد. بنابراین فروش اپل واچ جدید احتمالاً در اواخر سپتامبر آغاز می شود.

پنل قدیمی G6 جدید باعث مشکلات تولید برای اپل شد. این پنل قبلاً در هیچ یک از محصولات اپل استفاده نشده بود و از کابل طراحی جدید و فرایندی متفاوت برای بهبود دوام در ساخت آن استفاده شده بود. همچنین طبق شایعات قبلی ، تولید و استفاده از پنل های G6 بسیار آسانتر و ارزانتر از سایر مانیتورها خواهد بود. بنابراین ، استفاده از این پنل ارزش چنین تاخیری را داشت.تصاویر اپل واچ سری 7

به گفته Ming Chico ، 70 درصد از دستگاه های اپل واچ سری 7 توسط Luxshare مونتاژ می شوند و این ابزارها برای فروش قبل از مدل های Foxconn آماده می شوند. تحلیلگر پیش بینی می کند که فروش اپل واچ سری 7 تا پایان سال جاری به 14 تا 16 میلیون دستگاه برسد. طبق شایعات ، اپل واچ سری 7 در اندازه های بزرگتر از نسل قبلی (41 و 45 میلی متر) با حاشیه های باریک تر برای دستیابی به نمایشگر بزرگتر در دسترس خواهد بود.

Apple Post موفق شد موانع تولید سری Apple Watch 7 را حذف کند ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.