منو سایت

  • خانه
  • اپل در آیپد پرو آینده خود از لوگو و ماژول دوربین با موقعیت افقی استفاده می کند

اپل در آیپد پرو آینده خود از لوگو و ماژول دوربین با موقعیت افقی استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

در حال حاضر ، مدل طراحی همه مدل های iPad اپل به گونه ای است که ظاهراً از این دستگاه ها به صورت پیش فرض عمودی استفاده می شود. حتی اگر بتوان از قرص ها به صورت افقی و عمودی استفاده کرد. طراحی ماژول دوربین و قرار دادن لوگوی اپل نیز چنین فرضیه هایی را تأیید می کند. با این حال ، با انتشار آیپد پرو آینده ، وضعیت فعلی به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد.

یک مطلع با شناسهdylandkt در توییتر نوشت که احتمالاً اپل در طراحی آیپد پرو آینده مکان دوربین و لوگوی آن را به صورت افقی تغییر می دهد. این توییت نمی گوید کدام یک از مدل های آینده آیپد پرو دوباره طراحی می شود. اما این لزوما به این معنا نیست که از مدل طراحی ذکر شده در نسل بعدی آیپد پرو استفاده خواهد شد. در عوض ، این طراحی مجدد پس از 2 نسل یا حتی بعد از آن قابل مشاهده است.

“آیپدهای آینده اپل مجهز به ماژول دوربین افقی و لوگوی اپل با طرح افقی در پشت خواهند بود. بنابراین ، اپل به طور پیش فرض حالت افقی کاربر را برای iPad Pro آینده خود انتخاب می کند. استفاده از این سبک طراحی در مدل بعدی iPad Pro هنوز تأیید نشده است. اما اپل در حال طراحی مجدد سری iPad Pro خود است. “

مشخص نیست تغییر جهت لوگو و ماژول دوربین به چه معناست. با این حال ، احتمالاً اپل در تلاش است تا مصرف کنندگان را ترغیب کند تا از iPad Pro بیشتر به عنوان دستگاهی شبیه لپ تاپ استفاده کنند. در چنین مواردی ، استفاده از طرح افقی برای دوربین ها و لوگو از نظر بصری زیباتر است و منطقی تر به نظر می رسد. با این حال ، نمی توان با قطعیت در مورد زمان احتمالی طراحی مجدد iPad Pro اظهار نظر کرد. اپل چند سال قبل از طراحی مجدد آیپد پرو جدید را معرفی کرد و از آن زمان استفاده از زبان طراحی لبه تخت را آغاز کرده است. در حال حاضر توصیه می شود به صحت اطلاعات فوق با شک و تردید نگاه کنید. اما نظر شما در مورد تغییرات احتمالی طراحی اپل اپل چیست؟

اپل از لوگو و ماژول دوربین با طرح افقی آیپد پرو آینده خود ، که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد ، استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.