منو سایت

  • خانه
  • اپل تسلا، مدیر سابق نرم افزار خودرو را استخدام کرده است

اپل تسلا، مدیر سابق نرم افزار خودرو را استخدام کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اپل در تلاش های خود برای توسعه یک خودروی خودران به طرز باورنکردنی مخفی بود. به گزارش بلومبرگ، غول کوپرتینویی یکی از کارمندان کلیدی را که برای سخت ترین شرکت رقیب کار می کند، در آخرین کمپین خود استخدام کرده است.

ظاهرا اپل کریستوفر سیج مور را استخدام کرده است. او از سال 2019 مدیر نرم افزار خودروسازی تسلا بوده و از سال 2014 در این شرکت خودروسازی مشغول به کار بوده است.

اگرچه آقای مور هنوز صفحه لینکدین خود را به روز نکرده است. اما بلومبرگ نیوز می گوید که روی نرم افزار اپل نیز کار خواهد کرد و به استوارت باورز گزارش می دهد. آقای باورز، مانند کریستوفر مور، رئیس واحد سیستم خودروی تسلا بود. اما در سال 2019 شرکت را ترک کرد.

کریستوفر مور یکی از کارمندانی بود که در اوایل ماه می به خبرگزاری کالیفرنیا DMV گفت که ایلان ماسک در برنامه کامل شرکت سازنده خودرو اغراق کرده است. وی طی یک کنفرانس تلفنی گفت که اظهارات ایلان ماسک مبنی بر اینکه سیستم خودرو سطح 5 در آینده نزدیک معرفی خواهد شد با واقعیت های مهندسی مطابقت ندارد.

آقای ماسک می گوید فناوری تسلا به زودی بدون دخالت انسان کار خواهد کرد. در حال حاضر فقط سیستم های خودرو سطح 2 موجود است.در این حالت رانندگان همچنان باید دست خود را روی فرمان نگه دارند. آقای مور به عنوان شاهد در یک پرونده دادگاه فلوریدا به دلیل مرگ مردی در سال 2019 در یک تصادف رانندگی فراخوانده شد. اسناد مربوط به این شکایت در اوایل اکتبر منتشر شد. وقتی آقای مور تسلا را ترک کرد.

کریستوفر مور و استوارت باورز تنها دو کارمند سابق تسلا هستند که توسط اپل برای واحد خودروسازی آن استخدام شده اند. سایر افراد استخدام شده عبارتند از: Michael Schwekutsch; معاون سابق مهندس تسلا (که روی سیستم کنترل قطار کار می کرد) و استیو مک مانوس. آنها معاون سابق مهندسی این شرکت هستند.

اپل تسلا، مدیر سابق نرم افزار خودرو را برای اولین حضور خود در فناوری و اخبار موبایل استخدام کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.