منو سایت

  • خانه
  • اپل بروزرسانی هایی را برای iOS 15 ، iPadOS 15 و WatchOS 8 منتشر کرده است

اپل بروزرسانی هایی را برای iOS 15 ، iPadOS 15 و WatchOS 8 منتشر کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اپل انتشار به روزرسانی های iOS 15 ، iPadOS 15 و WatchOS 8 را برای دستگاه های قدیمی در ساعت 17:00 به وقت جهانی آغاز کرد. با توجه به زمان جایگزینی برخی از محصولات جدید اپل ، این احتمالاً اولین فرصت برای مصرف کنندگان است تا جدیدترین نرم افزار منتشر شده توسط غول کوپرتینویی را تجربه کنند.

iOS 15 دارای تعدادی ویژگی جدید است که برخی از آنها هنوز در دسترس نیستند. SharePlay به شما امکان می دهد موسیقی ، ویدئوها و موارد دیگر را با دیگران به اشتراک بگذارید و از صوت فضایی برای بهبود کیفیت مکالمات FaceTime پشتیبانی می کند. SharePlay اواخر امسال منتشر می شود. IOS 15 همچنین به کاربران سیستم عامل های اندروید و ویندوز اجازه می دهد تا حداکثر 6 شرکت کننده به مکالمات FaceTime بپیوندند.

افزودن ایرپاد به شبکه Apple Find My یکی دیگر از ویژگی هایی است که در آینده به iOS 15 اضافه می شود. این ویژگی به شما امکان می دهد دستگاه های گم شده را ردیابی کنید. به این ترتیب ، ویژگی های قدیمی Find My AirPods گسترش می یابد و هندسه دیگران می تواند هدفون TWS را پیدا کرده و کاربر را از موقعیت تقریبی آنها مطلع کند.

همچنین ، پس از پردازش اعلان ها در iOS 15 ، اکنون خواندن اعلان ها آسان تر است. اعلان های کمتر مهم با هم گروه بندی شده و بعداً در زمان مناسب به کاربران نشان داده می شود. ویژگی Focus به کاربران اجازه می دهد تا حساب های مختلفی مانند Work and Home بسازند و به شما اجازه می دهد مخاطبین و برنامه هایی را که مجاز به ارسال اعلانات در حین فعال بودن آن حساب ها هستند ، مشخص کنید. هر نمایه همچنین دارای صفحه اصلی جداگانه است. بنابراین ، برای مثال ، می توانید برنامه های مربوط به کار یا برنامه های سرگرمی خود را در پروفایل های جداگانه سازماندهی کنید.
ویژگی های جدید در iOS 15: FaceTime با SharePlay – اعلان های اصلاح شده – ویژگی تمرکز – مرورگر Safari با افزونه های وب

مرورگر Safari از پسوندهای وب iOS 15 و iPadOS 15 پشتیبانی می کند. ابزارهای مدیریتی ، برگه ها و نوار آدرس نیز به انتهای صفحه باز می گردند و نوار آدرس قادر به جستجوی صوتی خواهد بود. علاوه بر این ، کار Screen Time ، ShazamKit و Nearby Interaction (بر اساس فناوری UWB) پیشرفت های بسیار بیشتری را شاهد بوده است. در زیر لیستی از دستگاه های سازگار با iOS 15 آمده است:

iPadOS 15 از ویژگی کتابخانه برنامه معرفی شده در iOS 14 برای سهولت سازماندهی صفحه اصلی iPad استفاده می کند. هنگام استفاده از صفحه کلید خارجی ، میانبرهای صفحه کلید نیز بهبود یافته است. مرورگر Safari دوباره طراحی شده است و کاربران می توانند با کشیدن انگشتان خود از گوشه سمت راست پایین ، ابزار سریع یادداشت ها را فراخوانی کنند. این به طور خودکار یک یادداشت حاوی متن ، پیوندها و تصاویر صفحه وب یا برنامه مورد استفاده ایجاد می کند.


ویژگی های جدید iPadOS 15: ویجت های صفحه اصلی و قابلیت های SharePlay

iPadOS 15 با تبلت های زیر سازگار خواهد بود:

اپل همچنین سیستم عامل WatchOS 8 را برای ساعت های هوشمند خود منتشر کرد. لیست دستگاه های سازگار با این سیستم عامل به شرح زیر است:

 

اپل به روزرسانی های iOS 15 ، iPadOS 15 و WatchOS 8 را منتشر کرد اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.