منو سایت

  • خانه
  • اپل با استخدام مهندسان سابق مرسدس به دنبال توسعه تیم تولیدی اپل است

اپل با استخدام مهندسان سابق مرسدس به دنبال توسعه تیم تولیدی اپل است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اکنون بر هیچ کس پوشیده نیست که اپل در حال توسعه خودروهای برقی و فناوری های خودروی خود است. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کاری انجام خواهد داد. اما اکنون می دانیم که غول کوپرتینویی در حال توسعه تیم توسعه اپل خودرو است.

بر اساس گزارش جدیدی در وب سایت MacRumors ، اپل در آخرین اقدام خود دو مهندس سابق مرسدس را استخدام کرده است. این افراد تجربه گسترده ای در تولید وسایل نقلیه انبوه ، مدیریت ، پویایی ، نرم افزار و مدیریت پروژه دارند. یکی از مهندسان تازه انتصاب شده اکنون مهندس طراحی محصول در گروه پروژه های ویژه اپل است.

اگرچه جزئیات فعالیت آنها در اپل منتشر نشده است. اما تجربه آنها در مرسدس حقیقتی است که نشان می دهد این افراد به دلیل تجربه ای که در صنعت خودرو دارند ، توسط اپل استخدام شده اند. این اولین بار نیست که اپل چنین کارکنان باتجربه ای را استخدام می کند. در واقع ، غول مستقر در کوپرتینو قبلاً تعدادی از افراد با تجربه در پورشه ، فولکس واگن ، بی ام و ، آئودی و تسلا را استخدام کرده است.

با این حال ، اپل هنوز چیزی در مورد برنامه های خود برای این خودرو تایید نکرده است. با این حال ، ما اکنون می دانیم که این شرکت در حال آزمایش فناوری خود در جاده های عمومی است و طبق آخرین شایعات ، تولید انبوه Apple Car در سال 2024 آغاز می شود.

اپل پست مهندسان سابق مرسدس را برای توسعه تیم تولید خودروی اپل استخدام می کند اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.