• خانه
  • اخبار
  • اپل ایمیل های متناقض خود را برای حذف برنامه ها با بیانیه خط مشی واضح تر توضیح می دهد

اپل ایمیل های متناقض خود را برای حذف برنامه ها با بیانیه خط مشی واضح تر توضیح می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل ایمیل های متناقض خود را برای حذف برنامه ها با بیانیه خط مشی واضح تر توضیح می دهد


عکس استوک یک گوشی هوشمند مورد استفاده در تاریکی.

بزرگنمایی / برنامه های آیفون (اعتبار: Wiyre Media / Flickr)

ماه گذشته، ایمیلی از طرف اپل به بسیاری از توسعه دهندگان برنامه و بازی منجر به سردرگمی و ناامیدی در مورد نقش برنامه هایی در اپ استور شد که قرار نیست خدمات طولانی مدتی باشند. اپل اکنون در حال انتشار یک خبر با هدف توسعه دهندگان برای رفع سردرگمی و کاهش ناامیدی است.

ایمیل اولیه به گیرندگان هشدار داده بود که برنامه‌هایشان از اپ استور حذف می‌شوند، زیرا برای «مدت قابل توجهی» به‌روزرسانی نشده‌اند. این ایمیل به هر برنامه‌نویس می‌گوید که برای جلوگیری از حذف، باید ظرف 30 روز یک به‌روزرسانی برای برنامه یا برنامه‌های آسیب‌دیده ارسال کند. یک سند پشتیبانی مرتبط توضیح می دهد که ارسال به روز رسانی پس از 30 روز ممکن است منجر به بازیابی برنامه حذف شده شود.

توسعه‌دهندگان به توییتر و دیگر پلت‌فرم‌های آنلاین روی آوردند و ادعا کردند که بسیاری از برنامه‌های مورد بحث همچنان بر روی سخت‌افزار مدرن کاملاً کار می‌کنند و باید به‌عنوان کار تکمیل‌شده در نظر گرفته شوند و نه به عنوان خدمات فعلی با به‌روزرسانی‌های مداوم. برخی همچنین نمونه‌هایی از برنامه‌هایی را پیدا کردند که سال‌ها به‌روزرسانی نشده بودند، ظاهراً با حذف مواجه نشدند، که نشان می‌دهد اپل در نحوه اجرای این خط‌مشی ناسازگار بوده است.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات