منو سایت

  • خانه
  • اپل انتظار دارد امسال 60 میلیون آیپد بفروشد

اپل انتظار دارد امسال 60 میلیون آیپد بفروشد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

با افزایش اندازه صفحه نمایش گوشی های هوشمند ، بسیاری از کارشناسان معتقدند بازار تبلت ها رو به پایان است. در چنین شرایطی این س arال پیش می آید که آیا مصرف کنندگان اصلاً به تبلت نیاز خواهند داشت؟ در حال حاضر با عرضه دستگاه های تاشو مانند Samsung Galaxy Z Fold 3 ، کاربران می توانند یک تبلت و یک تلفن هوشمند را به عنوان یک دستگاه داشته باشند.

اما با شیوع گسترده ویروس کرونا ، همه چیز تغییر کرده است. در این دوره ، مردم از تبلت برای کار در خانه یا کلاس درس از راه دور استفاده می کردند. کاربران هم اکنون می توانند از تبلت های خود برای انجام کارهای روزانه ، بازی و تماشای فیلم استفاده کنند.

رشد فروش iPad iPad در سال مالی 2020 آغاز شد. با شروع سه ماهه سوم سال مالی 2020 (آوریل تا ژوئن مصادف با آغاز همه گیری ویروس کرونا) ، فروش تبلت های آیپد هر سه ماه در حال افزایش است. فروش IPad در سه ماهه دوم سال مالی جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 79 درصد افزایش یافته است.

به گزارش وب سایت Digtimes ، بر اساس شایعاتی مبنی بر انتشار آیپد نسل 9 با قیمت ارزان تر در ماه آینده ، اپل ممکن است فروش 60 میلیون تبلت را در تقویم برای زمان 2021 ثبت کند.

پیشتر در ماه ژانویه ، اعلام شد که آیپد نسل نهم اپل با تغییرات قابل توجهی همراه خواهد بود. طبق پیش بینی ها ، اندازه صفحه نمایش این تبلت همچنان 10.2 اینچ خواهد بود. علاوه بر این ، مدل جدید دارای مدل طراحی مشابه iPad Air 3 است. این محصول برای سال 2019 توسط اپل استفاده می شود. همچنین انتظار می رود آیپد مینی 2021 امسال به فروش 60 میلیون تبلت اپل کمک کند.

تصویر فاش شده طراحی احتمالی جعبه را برای آیپد مینی 6 اپل نشان می دهد

مارک گورمن ؛ خبرنگار بلومبرگ پیشتر اعلام کرده بود که آیپد مینی جدید با بزرگترین طراحی مجدد در تاریخ این مدل ارائه می شود. بر این اساس ، آیپد مینی 6 احتمالاً از طراحی مشابه آیپد پرو 2021 استفاده می کند و دارای لبه های باریک تری در اطراف صفحه و پنل پشتی آن از آلومینیوم صیقلی است. علاوه بر این ، سنسور Touch ID با دکمه روشن / خاموش تبلت ادغام خواهد شد.

پیش از ظهور مجدد کووید 19 در سراسر جهان ، انتظار می رفت فروش جهانی تبلت امسال 5.9 درصد کاهش یابد و به 37.5 میلیارد دلار برسد. پیش بینی ها همچنین نشان می دهد که این روند تا سال 2025 ادامه خواهد داشت و فروش تبلت به 34.3 میلیارد دلار کاهش می یابد.

اپل فروش 60 میلیون تبلت آیپد را در سال جاری پیش بینی کرده است که اولین بار در اخبار فنی و موبایلی ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.