منو سایت

  • خانه
  • اپل اعلام کرد رویداد آینده خود در 23 سپتامبر به طور رسمی اعلام شده است

اپل اعلام کرد رویداد آینده خود در 23 سپتامبر به طور رسمی اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اپل امروز اعلام کرد که رویداد بعدی خود را در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) برگزار می کند. رویداد California Streaming مانند چندین رویداد قبلی اپل از پیش ضبط و در چندین سیستم عامل پخش می شود. از آنجا که این مراسم در ماه سپتامبر برگزار می شود ؛ بنابراین می توان با اطمینان گفت که در طی این مراسم ، غول کوپرتینویی همچنین از سری آیفون نسل بعدی خود با نام iPhone 13 رونمایی می کند. با این حال ، مشکلات تولید در سال گذشته برنامه معرفی آیفون سنتی اپل را مختل کرد. اما به نظر می رسد در سال 2021 همه چیز خوب پیش می رود.

اگرچه اطلاعات کمی در مورد آیفون آینده اپل وجود دارد. اما همیشه شایعاتی مبنی بر نمایش نرخ تازه سازی بالا وجود داشته است. البته این ویژگی احتمالاً فقط برای مدل های Pro در دسترس خواهد بود. برخی بهبودهای کلی نیز ذکر شد ، مانند بهبود کیفیت دوربین و استفاده از تراشه سریعتر.

ارائه نسخه به روز اپل واچ این شرکت نیز به عنوان یک سناریوی احتمالی به نظر می رسد. اپل واچ سری 6 در سپتامبر گذشته راه اندازی شد و ویژگی هایی مانند سنسور اکسیژن خون و نوار قلب (ECG) را ارائه می دهد. اپل همچنین مدل ارزان تر و گران تری از Apple Watch SE را عرضه کرده است.

به احتمال زیاد اپل طبق معمول تاریخ انتشار سیستم عامل های آینده خود از جمله iOS 15 ، iPadOS 15 ، WatchOS 8 و macOS Monterey را اعلام می کند.

در رابطه با macOS ، باید توجه داشت که رونمایی از چندین مدل جدید Mac همزمان با معرفی این سیستم عامل همیشه یک سناریوی احتمالی است. به خصوص که احتمالاً مدل جانشین تراشه M1 به زودی معرفی می شود. با این حال ، رویداد سپتامبر معمولاً بر روی iPhone و Apple Watch متمرکز می شود.

این رویداد در کالیفرنیا به طور مستقیم از وب سایت Apple.com اپل پخش می شود. این رویداد با کمک مرورگرهای دسکتاپ و تلفن همراه قابل مشاهده خواهد بود. علاوه بر این ، کاربران می توانند رویداد آینده را از طریق Apple TV یا تمام دستگاه های مجهز به برنامه Apple TV تماشا کنند.

اپل به طور رسمی خبر رویداد آینده خود در 23 سپتامبر را تایید کرد. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.