منو سایت

  • خانه
  • اپل از زمان خروج جانی آیو محصولات کاربردی تری را طراحی کرده است

اپل از زمان خروج جانی آیو محصولات کاربردی تری را طراحی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

امروزه به طور قطع می توان گفت که کار جانی آیو؛ طراح سابق اپل نقش مهمی در موفقیت بزرگ این شرکت در دهه گذشته داشته است. با این حال ، به گفته الکس وب ؛ پس از خروج جانی آیو از اپل ، این شرکت تولید محصولات کارآمدتری را آغاز کرد.

به گفته آقای وب ، محصولات جدیدتر اپل نشان می دهد که این شرکت بار دیگر بر اولویت کارایی بر طراحی محصولات خود تأکید کرده است. او از دستگاه هایی مانند ریموت Siri برای Apple TV نام برد.

جدیدترین مدل کنترل از راه دور سیری در حال حاضر مجهز به دکمه های بیشتری است تا گزینه های کنترل بهتری را ارائه دهد. اپل همچنین از چندین پورت برای بهبود عملکرد مک بوک پرو جدید خود استفاده می کند.

او همچنین اشاره می کند که مدل های جدید آیفون 12 و آیفون 13 به جای لبه های خمیده از طراحی مسطح استفاده می کنند. این پدیده باعث دوام بیشتر دستگاه ها نسبت به مدل های نسل قبلی شده است. با این حال ، استفاده از این طرح باعث می شود که صفحه نمایش در صورت سقوط گوشی از هر دو طرف ، مستعد ترک خوردگی و آسیب شود.

آقای وب تصدیق می کند که این تغییرات هنوز امکان پذیر است ، حتی اگر جانی آیو هنوز در اپل باشد. اما در نهایت ، او معتقد است که فلسفه طراحی محصولات اپل تغییر کرده است. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا شما نیز معتقد هستید که از زمانی که جانی آیو اپل را ترک کرده است ، اثر بخشی محصولات این شرکت افزایش یافته است؟

اپل از زمان جدایی جانی آیو برای اولین بار در اخبار فنی و موبایلی محصولات کاربردی تری را طراحی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.