• خانه
  • اخبار
  • اوکراین خواهان پایانه های Musk Starlink است زیرا تهاجم روسیه باعث اختلال در پهنای باند شده است

اوکراین خواهان پایانه های Musk Starlink است زیرا تهاجم روسیه باعث اختلال در پهنای باند شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اوکراین خواهان پایانه های Musk Starlink است زیرا تهاجم روسیه باعث اختلال در پهنای باند شده است


دیش ماهواره استارلینک روی سقف.

بزرگنمایی / نسخه جدید Dishy McFlatface. (اعتبار: Starlink)

اسپیس ایکس به درخواست یک مقام دولتی پایانه های کاربری Starlink را به اوکراین ارسال می کند. میخائیل فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین و وزیر تحول دیجیتال، از توییتر برای ایجاد یک درخواست مستقیم روز شنبه به ایلان ماسک، مدیر عامل اسپیس ایکس، نوشت:

@elonmusk هنگام تلاش برای استعمار مریخ – روسیه در تلاش است اوکراین را اشغال کند! در حالی که موشک های شما با موفقیت از فضا فرود می آیند – موشک های روسی به شهروندان اوکراینی حمله می کنند! لطفاً ایستگاه های Starlink را در اختیار اوکراین قرار دهید و از روس های عاقل بخواهید که بمانند.

حدود 10 ساعت بعد، ماسک پاسخ می دهد, “سرویس Starlink در حال حاضر در اوکراین فعال است. پایانه های بیشتری در طول راه.” کمی بعد فدوروف توییتی ارسال کرد با تشکر از ماسک و یک توییت دیگر با تشکر اوکسانا مارکارووا، سفیر اوکراین در ایالات متحده “برای تصمیم گیری های سریع در مورد مجوز و صدور گواهینامه که به ما اجازه می دهد Starlink را در اوکراین فعال کنیم.”

ما از اسپیس ایکس جزئیاتی در مورد تعداد پایانه های کاربری Starlink به اوکراین و نحوه توزیع آنها خواستیم و اگر اطلاعاتی دریافت کنیم، این مقاله را به روز خواهیم کرد. اخیراً از Starlink برای ارائه پهنای باند در مناطقی از تونگا استفاده شد که دسترسی به اینترنت به دلیل سونامی قطع شده بود.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات