• خانه
  • اخبار
  • اولین نمایش گیم پلی Starfield شبیه “No Man’s Skyrim”، ویترین ایکس باکس است

اولین نمایش گیم پلی Starfield شبیه “No Man’s Skyrim”، ویترین ایکس باکس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین نمایش گیم پلی Starfield شبیه "No Man's Skyrim"، ویترین ایکس باکس است


اولین نمایش گیم پلی Starfield شبیه "No Man's Skyrim"، ویترین ایکس باکس استاستارفیلد تا ژوئن 2023 از فضا خارج می شود و روی کنسول های ایکس باکس و رایانه های ویندوزی فرود می آید. “>

بزرگنمایی / استارفیلد تا ژوئن 2023 از فضا خارج می شود و روی کنسول های ایکس باکس و رایانه های ویندوزی فرود می آید (اعتبار: Xbox / Bethesda)

ادای احترام مایکروسافت به هیاهوی سالانه اعلان‌های بازی‌های یوتیوب در اوایل ژوئن، با یک ستاره شگفت‌انگیز همراه بود: تمرکز بر روی «بازی‌هایی که می‌توانید برای 12 ماه آینده بازی کنید». اما در حالی که این شرکت چیزی برای اعلام برای مشترکین Xbox Game Pass در سال 2022 داشت، به نظر می‌رسد که بزرگترین کنسول‌های انحصاری کنسول Xbox که در روز یکشنبه نمایش داده شد، در سال 2022 از دست می‌دهند.

استودیوی بازیسازی بتسدا ماه گذشته با تأیید اینکه هر دو بزرگ‌ترین «بازی انحصاری کنسول ایکس‌باکس» معرفی شده‌اند، انتظارات طرفداران را کاهش داد. استارفیلد و ردفال، به سال 2023 موکول شد و اکنون می دانیم که هر دو باید تا ژوئن سال آینده وارد شوند. بعد از معاینه استارفیلددر افتتاحیه بازی یکشنبه، صادقانه به این فکر می‌کنیم که آیا این پنجره زمانی برای بتسدا کافی است تا بازی را به پایان برساند. استارفیلد عظیم به نظر می رسد

در پایان ارائه خود، تاد هوارد، کهنه سرباز Bethesda به نقشه یکی از آنها اشاره کرد استارفیلدمنظومه ستاره‌ای اصلی آلفا قنطورس، که به نظر می‌رسد شامل چهار سیاره «مهم» در اطراف خورشید و هشت یا نه اجرام آسمانی ماه مانند است. سپس “نقشه کهکشان” بزرگ شد تا شش منظومه به اصطلاح خورشیدی را به همراه چند نقطه دیگر نشان دهد و هاوارد گفت که نقشه کامل بازی شامل “بیش از 1000 سیاره است که می توانید کاوش کنید.”

19 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات