اولین لایحه بزرگ آب و هوایی ایالات متحده چیست؟

اولین لایحه بزرگ آب و هوایی ایالات متحده چیست؟


بزرگنمایی / جو منچین و چاک شومر که بر سر قرارداد جدید مذاکره کردند، در اوایل سال صحبت کردند. (اعتبار: Chip Somodevilla)

در اواخر ژوئن، دیوان عالی پیامی به دولت بایدن ارسال کرد: هرگونه اقدام مهم آب و هوایی را نمی توان از طریق قوانین زیست محیطی موجود انجام داد. در عوض، یک دستور واضح از کنگره برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مورد نیاز است. دولت برای به دست آوردن چنین قانونی از طریق کنگره ای که به شدت تقسیم شده است، کار می کند، اما به طور مداوم با سناتور جو مانچین (D-WV)، که نماینده یک ایالت محافظه کار تولید زغال سنگ است و شخصاً در نیروگاه زغال سنگ سرمایه گذاری می کند، درگیر شده است.

روز چهارشنبه، مانچین سرانجام نشان داد که توافقی در قالب یک بسته قانونی 725 صفحه‌ای به نام «قانون کاهش تورم 2022» در جریان است. اگرچه نام تجاری آن ناشی از تغییرات در کد مالیاتی و یک طرح جدید قیمت گذاری دارو است، این لایحه به شدت به سمت اقداماتی برای مهار تغییرات آب و هوایی متمایل است و میلیاردها دلار معافیت مالیاتی صرف انرژی های تجدیدپذیر می شود. در حالی که این بسته تضمینی برای تبدیل شدن به قانون نیست، امضای مانچین شانس آن را بسیار افزایش می دهد.

تورم؟ معافیت های مالیاتی؟ من فکر کردم این چیزهای آب و هوایی است

ساختار این بسته نتیجه برخی خصلت‌های نظام سیاسی ایالات متحده است. اول، مخالفت با قوانین آب و هوا برای حفظ وضعیت خوب یک جمهوری خواه ضروری است، به این معنی که این نوع لایحه باید صرفاً بر اساس آرای دموکرات ها تصویب شود. این مشکل در مجلس نمایندگان نیست، جایی که دموکرات ها اکثریت کمی دارند. اما در سنا، که 50/50 بین دو حزب تقسیم شده است، همه لوایح مشروط به بررسی فیلیباستر جمهوری خواهان خواهند بود که برای تصویب به 60 رای نیاز دارد.

خواندن 10 پاراگراف باقی مانده | نظرات