• خانه
  • اخبار
  • اولین فروشگاه متا در ماه می در کالیفرنیا افتتاح شد

اولین فروشگاه متا در ماه می در کالیفرنیا افتتاح شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین فروشگاه متا در ماه می در کالیفرنیا افتتاح شد


اولین فروشگاه متا در ماه می در کالیفرنیا افتتاح شدنه از فروشگاه به سفارش دیگری فروخته می شود

بزرگنمایی / اولین متا استور لزوماً فروشگاه شما برای همه چیزهای فروخته شده توسط متا نخواهد بود – زیرا این تفسیر هنری به یک چیز اشاره می کند. نه از فروشگاه به سفارش دیگری فروخته می شود. (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

در 9 می، متا فروش خود را در متاورس دوبرابر خواهد کرد، … باعث می شود مردم به کالیفرنیا رانندگی کنند تا کالاهایش را در یک مکان فیزیکی امتحان کنند.

نام غیر خلاقانه متا استور، هر محصول فیزیکی را که این شرکت در زیر چترهای مارک های مختلف خود به فروش می رساند، به ویژه سیستم Meta Quest 2 VR (سابق Oculus Quest 2) به نمایش می گذارد. اولین فروشگاه خرده‌فروشی این شرکت در 1550 فوت مربع در محوطه دانشگاه Meta’s Burlingame، کالیفرنیا، جایی که تعدادی از تلاش‌های توسعه متا ویژه VR و AR در آن مستقر هستند، قرار خواهد گرفت و به عموم اجازه می‌دهد تا هر یک از محصولات فیزیکی متا را آزمایش و خریداری کنند. .

عکس اولین متا استور ارائه شده توسط متا.

عکس اولین متا استور ارائه شده توسط متا. (اعتبار: متا)

اما این مکان جامعی برای فروش متا نیست، زیرا قفسه‌های آن شامل دسترسی به آرایه‌های داده‌های کاربر جمع‌آوری‌شده از شبکه بین‌سایتی شرکت نمی‌شود، اگرچه در صورتی که فروشگاه متا تصمیم به پرده‌برداری Path در کمبریج آنالیتیکا بگیرد، چشمانمان را بخوبی نگاه خواهیم داشت. در آینده.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات