• خانه
  • اخبار
  • اولین تریلر Obi-Wan Kenobi: Celebrities Meet Deadly Inquisitors

اولین تریلر Obi-Wan Kenobi: Celebrities Meet Deadly Inquisitors

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین تریلر Obi-Wan Kenobi: Celebrities Meet Deadly Inquisitors


اسکرین شات تریلر سریال تلویزیونی آینده جنگ ستارگان.

بزرگنمایی / سرانجام شاهد بازگشت ایوان مک گرگور به نقش اوبی وان کنوبی در … دیزنی + اوبی وان کنوبیدر 25 مه عرضه شد. (اعتبار: دیزنی / لوکاس فیلم)

Disney + در حال پر کردن کوتاه ترین فاصله بین اکشن زنده است جنگ ستارگان مجموعه تلویزیونی، به لطف یک سری شش قسمتی از اوبی وان کنوبی از 25 می آغاز می شود. و در کمتر از سه ماه، لوکاس فیلم بالاخره از اولین نگاه مهم خود به بازگشت یوان مک گرگور به جنگ ستارگان جهان.

این سریال طولانی مدت که از زمان پایان یافتن آن در سال 2019 در ذهن طرفداران قرار گرفته است، سرانجام پس از تاخیر در تولید (که به نوعی موفق شد) به عنوان یک چیز واقعی ظاهر شود. قبل از پاندمی جهانی). تریلر 90 ثانیه‌ای سه‌شنبه بسیار قوی‌تر از شوخی‌هایی است که چند ماه پیش دیدیم، و فیلم جدید شامل تصاویر گسترده‌ای از اواسط سریال تلویزیونی است، در حالی که ما را با توسعه داستان آتی آزار می‌دهد. از نظر یادآوری محتوای آشنا، نگاهی جذاب به آینده قریب الوقوع کنوبی در تبعید غار داریم، که شامل یک شخصیت جاسوسی از چیزی است که به نظر می رسد نسخه کودکانه لوک اسکای واکر است که توسط عمو اوون و عمه برو (با بازی همان بازیگران) احاطه شده است. از پیش درآمد سه گانه به مجموعه). کنوبی در تریلر پیشنهاد می‌کند: «پنهان بمان».

چند ثانیه بعد، صدایی شبیه به پالپاتین روشن می کند که جدی باید طبق دستور سری مقدماتی Order 66 شکار شود. در مورد Kenobi، برخی اتفاقات ممکن است این جدی را مجبور به ترک مخفیگاه خود کند. صدا گفت: “شفقت آنها اثری بر جای می گذارد.” “کد جدی مانند خارش است. آنها نمی توانند کمک کنند.” و حداقل یک شکارچی معروف، برادر پنجم (شخصیتی که اولین بار در مجموعه انیمیشن CGI ظاهر شد. شورشیان جنگ ستارگان) در یک فرم زنده کاملاً جدید با یک شمشیر نور قرمز بد و فوق العاده چرخان برای ادامه چنین شکار ظاهر می شود. (اگرچه این شخصیت بسیار شبیه به تفتیش عقاید بزرگ در تصویر پر از شمشیر بالا است، یادداشت های دیزنی در مطبوعات می گویند که این مرد در واقع پنجمین برادر است، همانطور که سونگ کانگ به تصویر کشیده است. سریع و خشن: دریفت توکیو شکوه.)

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات