اولین تریلر فریبنده جردن پیل برای Nope ما را در انتظار چیزهای بیشتری می گذارد

اولین تریلر فریبنده جردن پیل برای Nope ما را در انتظار چیزهای بیشتری می گذارد


جردن پیل قصد دارد با فیلم ترسناک جدید خود در مورد فیلم تابستانی تجدید نظر کند نهاز 22 جولای به سینماها می آید.

یکشنبه سوپر بول است، زمانی که هالیوود به طور سنتی چندین تریلر محبوب برای فیلم ها و سریال های تلویزیونی بزرگ آینده منتشر می کند. شور بازاریابی امسال با اولین تریلر فیلم ترسناک آینده جردن پیل آغاز می شود. نه، که به طور غیرمنتظره ای در ساعت 3 بامداد صبح امروز به شرق کاهش یافت. ما در Ars Technica برای این فیلم کاملا آماده هستیم.

اعتماد به نفس ما کاملاً تثبیت شده است. پیل جایگاه خود را به عنوان استاد فعلی ترسناک هوشمند و تفکربرانگیز، با شروع برو بیرونموفقیت شگفت انگیز باکس آفیس او که بیش از 250 میلیون دلار فروخت و اسکار پیل را برای بهترین فیلمنامه اصلی برد – اولین باری که این جایزه به یک سیاهپوست رسید. برو بیرون یک مطالعه ظریف از تنش های نژادی است که بی سر و صدا در حال آشکار شدن است تا فرضیه وحشتناک و نتیجه خونین اجتناب ناپذیر آن را آشکار کند. در پیگیری آن در سال 2019 ماموضوع آنچنان تنش نژادی نبود – به قول پیل مطالعه ای بود در مورد روش های بی شماری که «ما بزرگترین دشمنان خود هستیم».

دانیل کالویا و کیک پالمر شریک هستند نه فیلم ترسناک جدید جردن پیل. (اعتبار: YouTube / Universal Pictures)

پیل همچنین با کارگردانی Niya Da Costa، ​​دنباله برق‌آمیز سال گذشته را (به نوعی) نویسندگی کرد. آب نبات، که اسلشر منحصر به فرد دهه 90 قرن گذشته را که با نام Candyman شناخته می شود، به یک بدخواهی همیشگی تبدیل کرد که نفرینش در زمان طنین انداز می شود. سپس راه اندازی مجدد Peele وجود دارد منطقه گرگ و میش و فیلم های مختلف نمایش داده شده در مجموعه گلچین به Blumhouse خوش آمدیدو پروژه های بی شمار دیگری که در آن ها با پروداکشن بلوم هاوس شرکت داشته است.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات