• خانه
  • اخبار
  • اولین برداشت های ما پس از رانندگی با ون برقی جدید FedEx

اولین برداشت های ما پس از رانندگی با ون برقی جدید FedEx

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین برداشت های ما پس از رانندگی با ون برقی جدید FedEx


BrightDrop به طور موثر از پلت فرم جدید خودروی الکتریکی جنرال موتورز استفاده می کند و Zevo 600 را در کمتر از دو سال از یک ایده به واقعیت تبدیل می کند.

بزرگنمایی / BrightDrop به طور موثر از پلت فرم جدید خودروی الکتریکی جنرال موتورز استفاده می کند و Zevo 600 را در کمتر از دو سال از یک ایده به واقعیت تبدیل می کند.

با توسعه وسایل نقلیه الکتریکی جدید، BrightDrop Zevo 600 کاملاً اسپارت است. این دستگاه دارای طیف کاملی از جدیدترین ویژگی‌های ایمنی راننده و یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی است که توسط Google طراحی شده است، اما وقتی از روی صندلی راننده به در نگاه می‌کنید، می‌توانید چرم فلزی برهنه را ببینید و سکوت ذاتی درایو الکتریکی آن برای همیشه جبران می‌شود – صدای تق تق و تق تق از درب کرکره عقب وجود دارد. اما این خوب است، زیرا Zevo 600 یک ون تجاری است و به این معنی است که قابل اعتماد بودن، کارآمد بودن و ایمن بودن مهمتر از حرف آخر در مورد بهبود است.

مدتی است که توسعه BrightDrop را دنبال می کنیم. این استارتاپ برای اولین بار در سال 2021 با پیام مری بارا از جنرال موتورز در هنگام سخنرانی اصلی خود در کنفرانس، جلد نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی را شکست. BrightDrop با استفاده از پلتفرم جدید باتری‌ها و موتورهای الکتریکی جنرال موتورز، هامر EV جدید را مسابقه می‌دهد تا سریع‌ترین وسیله نقلیه در تاریخ جنرال موتورز در 20 ماه گذشته باشد.

همانند هامر EV، صفحه ای دوتایی از سلول های لیتیوم یونی را بین محورهای Zevo 600 خواهید دید. در این مورد، 20 ماژول (در مقایسه با 24 ماژول در هامر یا تنها 12 ماژول در شاسی بلند جدید کادیلاک Lyric) وجود دارد که برای مسافتی کمتر از 250 مایل (402 کیلومتر) کافی است. و برای اثبات آن، ون روز پنجشنبه با یک بار شارژ از نیویورک به واشنگتن دی سی رفت.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات