• خانه
  • اخبار
  • اولین استودیو Frost Giant ترکیبی از Starcraft و Diablo است

اولین استودیو Frost Giant ترکیبی از Starcraft و Diablo است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین استودیو Frost Giant ترکیبی از Starcraft و Diablo است


اولین استودیو Frost Giant ترکیبی از Starcraft و Diablo است

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: فراست غول)

استودیوی فراست جاینت، یکی از بنیانگذاران تیم مورتن و تیم کمپبل، رهبران سابق استراتژی بلیزارد، سرانجام از اولین تریلر بازی خود رونمایی کرد. طوفان گیتکه سال آینده وارد نسخه بتای Steam می شود. تریلر نگاهی اجمالی به احساس بازگشت قریب الوقوع استراتژی زمان واقعی را ارائه می دهد.

با این حال، این اولین نگاه فقط یک تیزر بود، بنابراین با دو کارمند کلیدی Frost Giant، نویسنده، نشستم. میکی نیلسون و دستیار کارگردان هنری جاناتان رایدر برای بررسی پیشینه بازی و یادگیری اینکه چگونه Frost Giant قصد دارد راه بلیزارد را بدون تکرار اشتباهاتش دنبال کند.

علمی تخیلی با داستان کم

اولین لحظات از طوفان گیت تریلر این حس را القا می کند هنر و صنعت ستاره. این در رنگ آبی شبح مانند یک پروژکتور هولوگرافیک، زمزمه ظریف دستیار هوش مصنوعی، و ورود رعد و برق یک لباس خز عظیم علمی تخیلی است. با این حال، تریلر به جای تمرکز بر زیبایی‌شناسی صرفاً یکپارچهسازی با سیستمعامل، هنر مدرن و با وضوح بالا را با احساس خشن و واضحی که تعریف می‌کند ترکیب می‌کند. هنر و صنعت ستاره حق امتیاز. این موضوع در مورد خود بازی که بر روی Unreal Engine 5 ساخته شده است نیز صدق می کند.

19 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات