• خانه
  • اخبار
  • اندروید 13 با نسخه بتا نهایی در آستانه انتشار است

اندروید 13 با نسخه بتا نهایی در آستانه انتشار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اندروید 13 با نسخه بتا نهایی در آستانه انتشار است


اندروید 13 با نسخه بتا نهایی در آستانه انتشار است

بزرگنمایی (اعتبار: Google)

گوگل به سرعت در حال حرکت به سمت نسخه بعدی اندروید است. این شرکت دیروز نسخه بتای “نهایی” اندروید 13 را، بتا 4، با اطلاعاتی مبنی بر اینکه نسخه رسمی “در هفته های آینده” عرضه خواهد شد، اعلام کرد.

پس از بازنگری گسترده اندروید 12، به نظر می رسد اندروید 13 نسخه کوچکتری باشد که بر بهبودها و ویژگی های مختلف تبلت متمرکز شده است. بیشتر اندروید 13 مبتنی بر کار اندروید 12 و نسخه مینی اندروید 12L متمرکز بر تبلت است. گزینه های رنگ Material You بیشتر و تنظیمات بیشتری در پخش کننده رسانه اعلان جدید وجود دارد. رابط تبلت دارای یک دکمه کشوی برنامه جدید برای نوار وظیفه و پشتیبانی از کشیدن و رها کردن صفحه نمایش برای اعلان ها است. با Task Manager برای برنامه‌های پیش‌زمینه و مجوز جدیدی که برنامه‌ها را ملزم می‌کند درخواست دسترسی به اعلان‌ها را داشته باشند، کنترل بیشتری روی برنامه‌ها دریافت می‌کنید. زیر کاپوت قدرت مجازی سازی جدی و پشتیبانی از بلوتوث LE Audio وجود دارد. در نهایت حتی یک خواننده کد QR استاندارد نیز دارد.

جدول زمانی اندروید 13.

جدول زمانی Android 13. (اعتبار: Google)

اندروید 13 مدتی پیش سخت شد و این آخرین نسخه فقط برای رفع اشکال است. Google خاطرنشان می‌کند که Play Store آماده پذیرش برنامه‌های سازگار با Android 13 شما است و اگر گوشی پیکسل اخیر دارید، می‌توانید در android.com/beta در نسخه بتا ثبت‌نام کنید.

خواندن 1 پاراگراف باقی مانده | نظرات