• خانه
  • اخبار
  • اندروید در حال حاضر کانال‌های پایدار، بتا و برنامه‌نویس دارد، درست مانند کروم

اندروید در حال حاضر کانال‌های پایدار، بتا و برنامه‌نویس دارد، درست مانند کروم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اندروید در حال حاضر کانال‌های پایدار، بتا و برنامه‌نویس دارد، درست مانند کروم


لوگوهای اندروید در یک بازی پانچ فتوشاپ شدند.

بزرگنمایی / پوشش آخرین نسخه های اندروید چه حسی دارد. (اعتبار: Aurich Lawson / Ars Technica)

اندروید ماه شلوغی خواهد داشت و این احتمالاً در آینده عادی است. پس گوش کن در روز دوشنبه، اندروید 12 ال از نسخه بتا خارج شد و به عنوان نسخه پایدار جدید اندروید راه اندازی شد و برخی از رشته های نسخه آن را “اندروید 12.1” نامیدند. گوگل امروز راه اندازی می شود یکی دیگر نسخه بتای اندروید، که به راحتی “Android 12 QPR3 Beta 1” نامیده می شود. همچنین هر روز منتظر بررسی دوم توسعه دهندگان برای اندروید 13 هستیم. اینها سه نسخه فعلی اندروید هستند که همگی در کنار هم وجود دارند و دیدگاه های متفاوتی را در مورد آینده ارائه می دهند.

می دانید که چگونه کروم دارای سه کانال راه اندازی به نام های “Stable”، “Beta” و “Dev” است؟ به نظر می رسد اندروید اکنون این کار را انجام می دهد.

اندروید معمولاً هر سال یک نسخه بزرگ را در ماه اکتبر منتشر می کند. در پشت صحنه، فشارهایی برای “نسخه های فصلی QPR” وجود دارد که معمولاً تبلیغات زیادی دریافت نمی کنند، اگرچه گوگل شروع به انتشار این نسخه ها برای کاربران پیکسل کرده است و آنها را “کاهش ویژگی های پیکسل” می نامد. Android 12L امسال یک نسخه ویژه میان چرخه است که بر تبلت ها متمرکز شده است، اما همچنین نسخه 2 پلتفرم فصلی اندروید 12 توسعه یافته است. با توجه به سطح API جدید و تغییرات تبلت، می توانیم ببینیم که چرا 12L نسخه بتای سه ماهه خواهد داشت. اما اکنون گوگل فوراً نسخه سه‌ماهه پلتفرم نسخه 3 بتا 1 را راه‌اندازی می‌کند، اگرچه هیچ تغییر شدیدی در سبک 12L وجود ندارد.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات