• خانه
  • اخبار
  • انتظار می رود تاریخ واکسیناسیون کووید برای کودکان زیر 5 سال از 21 ژوئن آغاز شود

انتظار می رود تاریخ واکسیناسیون کووید برای کودکان زیر 5 سال از 21 ژوئن آغاز شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
انتظار می رود تاریخ واکسیناسیون کووید برای کودکان زیر 5 سال از 21 ژوئن آغاز شود


هماهنگ‌کننده واکنش کاخ سفید برای کووید-19، دکتر آشیش جا، با کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، در طی یک نشست خبری روزانه در کاخ سفید در 2 ژوئن 2022 در واشنگتن دی سی صحبت کرد.

بزرگنمایی / هماهنگ‌کننده واکنش کاخ سفید برای کووید-19، دکتر آشیش جا، با کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، در طی یک نشست خبری روزانه در کاخ سفید در 2 ژوئن 2022 در واشنگتن دی سی صحبت کرد. (اعتبار: گتی | کوین دیچ)

هماهنگ کننده واکنش کاخ سفید برای کووید-19 جا در نشست مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت انتظار می رود واکسیناسیون علیه کووید-19 برای کودکان 6 ماهه تا زیر پنج سال – تنها گروه سنی که هنوز واجد شرایط واکسیناسیون است – در 21 ژوئن آغاز شود.

سازمان غذا و دارو اکنون در حال بررسی داده های Moderna و Pfizer-BioNTech برای واکسن های مربوط به سنین جوانی است. این آژانس هیئت مشاوران متخصص مستقل خود را برای بررسی داده ها در 15 ژوئن تشکیل می دهد و در مورد اینکه آیا واکسن ها باید برای استفاده اضطراری مجاز باشند یا خیر، رای دهند.

اگر کمیته به مجوز رای مثبت دهد، FDA احتمالاً به سرعت مجوز را اعطا می کند. هنگامی که این اتفاق بیفتد، منابع واکسن فدرال برای توزیع به ایالت ها ارسال می شود. اما قبل از اینکه بتوانند به سلاح‌های کوچک روی بیاورند، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها باید جلسه کمیته مشورتی خود را برای بررسی داده‌ها و رأی‌گیری در مورد یک توصیه داشته باشند. و برای مرحله آخر، روشل والنسکی، مدیر CDC باید این توصیه را تأیید کند.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات