• خانه
  • اخبار
  • انتظار طولانی برای نمایشگر جدید Apple Thunderbolt ممکن است به زودی پایان یابد یا خیر

انتظار طولانی برای نمایشگر جدید Apple Thunderbolt ممکن است به زودی پایان یابد یا خیر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
انتظار طولانی برای نمایشگر جدید Apple Thunderbolt ممکن است به زودی پایان یابد یا خیر


ال‌جی 5K UltraFine در حال حاضر نزدیک‌ترین دستگاه به نسخه 5K نمایشگر قدیمی تاندربولت است.  اما اپل ممکن است در سال جاری آن را تغییر دهد.

بزرگنمایی / ال‌جی 5K UltraFine در حال حاضر نزدیک‌ترین دستگاه به نسخه 5K نمایشگر قدیمی تاندربولت است. اما اپل ممکن است در سال جاری آن را تغییر دهد. (اعتبار: LG)

در ابتدا یک دهه طولانی و غم انگیز برای طرفداران مانیتورهای خارجی اپل بود.

نمایشگر تاندربولت اپل در سال 2011 در سال 2016 بدون اینکه جایگزین شود به طور غیر رسمی متوقف شد. 4K و 5K ال‌جی UltraFine نشان می‌دهد که اپل همچنان شما را می‌فروشد، بد نیست – گزینه 5K هنوز یکی از تنها مانیتورهای 5K است که حتی وجود دارد، و دستگاه‌ها دارای پورت‌های مدرن Thunderbolt 3، هاب‌های USB، وب‌کم‌های داخلی و مناسب هستند. نمایش می دهد. اما قاب‌های ضخیم و زشت و طرح‌های مشکی مربع آن‌ها به سختی با سخت‌افزار براق و نقره‌ای اپل مطابقت زیبایی دارند. و سپس ProDisplay XDR وجود دارد، احتمالاً یک صفحه نمایش گران قیمت که می تواند بین دو تا شش برابر بیشتر از مکی که آن را به آن وصل می کنید، قیمت داشته باشد.

اما علاقه مندان به مولتی مانیتورهای مک امید خود را از دست نداده اند و شایعاتی مبنی بر بازگشت اپل به بازار نمایشگرها ادامه دارد – یک فرد عادی که می تواند آن را بپردازد. آخرین تکرار این شایعات از سوی مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، به درستی منتشر شده است. او (از طریق MacRumors) می گوید که اپل در حال برنامه ریزی یک صفحه نمایش 27 اینچی جدید و «مقرون به صرفه تر» است و ممکن است قصد داشته باشد این نمایشگر را همراه با نسخه قدرتمندتر مک مینی در مقطعی در سال 2022 عرضه کند.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات