منو سایت

  • خانه
  • انتشار اپل واچ سری 7 به دلیل برخی مشکلات تولید به احتمال زیاد به تاخیر می افتد

انتشار اپل واچ سری 7 به دلیل برخی مشکلات تولید به احتمال زیاد به تاخیر می افتد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

با این حال ، اپل هنوز به طور رسمی اولین رویداد را برای ارائه محصولات جدید خود در فصل پاییز برگزار نکرده است. اما می توان مطمئن بود که این مراسم در عمل در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) برگزار می شود. بدون شک ، این بدان معناست که محصولات غول کوپرتینویی در حال آماده شدن برای ارائه رویداد بعدی این شرکت هستند. اما بر اساس گزارش جدیدی در وب سایت Nikkei Asia ، چنین سناریویی برای ساعت های هوشمند آینده اپل معتبر نخواهد بود.

از آنجا که Apple Watch 6 Series سال گذشته معرفی شد (در آن زمان ، کنترل آثار شیوع ویروس کرونا بر صنعت فناوری بسیار سخت تر از امروز بود) ؛ بنابراین ، انتظار می رفت که اپل واچ سری 7 تا پایان سپتامبر 2021 معرفی شود و در بازار عرضه شود. اما اکنون رونمایی از اپل واچ سری 7 هنوز یک سناریوی محتمل به نظر می رسد. اما مشتریان احتمالاً باید چند هفته دیگر منتظر بمانند تا نامزد بزرگ بعدی را برای خرید بهترین ساعت هوشمند بازار خریداری کنند.

ممکن است طراحی مجدد اپل واچ ایده خوبی نباشد

بر اساس اطلاعات موجود و جزئیات اعلام شده در ماه مه ، شایعات و گمانه زنی های مختلف در مورد طراحی باشکوه سری اپل واچ 7 ظاهر شده است. بر این اساس ، ساعت هوشمند نسل بعدی اپل شباهتی به نسخه های قبلی خود نخواهد داشت. البته ممکن است استفاده از عبارت “نه” کمی اغراق آمیز به نظر برسد.

در حقیقت ، ساعت هوشمند اپل آینده خود را از ابتدا دوباره طراحی نمی کند (به عنوان مثال ، غول کوپرتینویی همچنان از طرح مربع سنتی استفاده می کند که توسط بسیاری از طرفداران اندروید مورد انتقاد قرار گرفته و به سراغ مدل دایره ای نمی رود).

با این حال ، طراحی جدید ماهیتی رادیکال و پیچیده دارد و نیاز به تعمیرات اساسی در ماژول ها ، حسگرها و اجزای مختلف دارد. گزارش شده است که این امر چالش های جدی در مهندسی و تولید ایجاد کرده است. با این حال ، گزارش جدید به جزئیات زیادی در مورد ماهیت خاص این چالش ها نمی پردازد. اما مشکلاتی که همه مونتاژ کنندگان اپل واچ سری 7 با آن روبرو هستند مطمئناً می تواند منجر به تاخیر قابل توجهی در عرضه این محصول شود.

بدترین اطلاعات داخلی که توسط بسیاری از افراد آشنا به صنعت ارائه شده است. به این معنا که اپل و ارائه دهندگان قرارداد آن هنوز نمی توانند قضاوت کنند که با وجود تلاش شبانه روزی ، اپل واچ چه زمانی تولید انبوه خود را آغاز می کند.

به طور کلی ، بهترین کاری که تیم مهندسی اپل می تواند انجام دهد ، به حداقل رساندن تاخیر در راه اندازی اپل واچ سری 7 است. تولید انبوه این ابزار در اواسط سپتامبر آغاز می شد. بنابراین اگرچه این وسیله حمل هنوز می تواند همزمان با سری آیفون 13 در 14 سپتامبر رونمایی شود. اما فروش آن تا اکتبر یا حتی دیرتر آغاز نمی شود.

اپل واچ سری 7 دارای ویژگی های جدیدی است

اگرچه عرضه اپل واچ جدید با بسیاری از ویژگی های ابتکاری بعید به نظر می رسد ؛ اما انتظار می رود اپل واچ سری 7 برای رقابت با محصولات سامسونگ ، Garmin و البته گوگل حداقل به یک سلاح بزرگ و جدید در زمینه نظارت بر سلامتی مجهز باشد. اکنون در آستانه اندازه گیری فشار خون است. این ویژگی قبلاً در Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 Classic (در برخی از کشورهای منتخب) معرفی شده است. این ویژگی را نباید با دستگاه اکسیژن سنج یا سنسور قند خون اشتباه گرفت. این ویژگی تنها یکی از اجزای کلیدی است که کار مهندسان و نصابان را دشوار می کند.

مانیتور فشار خون سامسونگ گلکسی واچ 4

اپل به دنبال این است که قطعات و سنسورها را بیش از هر زمان دیگری در یک قاب به اندازه نسل قبلی ساعت های هوشمند قرار دهد. انتقال محصولات و قطعات بین ایالات متحده و پایگاه های اصلی تامین کنندگان آسیایی اپل همچنان کار دشواری است. زیرا محدودیت ها و اقدامات احتیاطی برای مبارزه با کووید 19 هنوز برقرار است. به طور خلاصه ، Apple Watch 7 Series احتمالاً مربوط به دوران غیر استانداردی است که ما در آن زندگی می کنیم. احتمالاً کمی بیش از حد بلند پروازانه است. اما در نهایت زمانی که چالش های تولید برطرف شود و ابزار جدید برتری مدل نسل قبلی را تثبیت کند ، وضعیت مطلوب تر می شود.

انتشار اپل واچ سری 7 به احتمال زیاد به دلیل برخی مشکلات تولید به تعویق می افتد.اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.