امشب وارد می شویم انگار که سال 1979 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امشب وارد می شویم انگار که سال 1979 است


امشب وارد می شویم انگار که سال 1979 است

بزرگنمایی (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

شاید تله تایپ‌نویس‌ها با پخش هر خط روی کاغذ به‌جای صفحه نمایش، جنگل‌های زیادی را کشته باشند، اما برای ماندگاری کاغذ باید گفت. هنگام کار بر روی ساخت یک تله تایپ سایلنت 700 مدل 765 ASR، با مجموعه‌ای از رونوشت‌های تله‌تایپ از چندین کاربر مواجه شدم که وارد The Source، یکی از اولین سرویس‌های آنلاین، و یک فتوکپی کامل از دفترچه راهنمای کاربر این سرویس شده‌اند.

این فقط می تواند یک چیز داشته باشد: زمان آن رسیده است که نسخه پینک فلوید خود را بردارید دیوار، شروع به انفجار “In The Flesh” کنید و به سال های 1979 و 1980 برگردید که این رونوشت ها چاپ شدند. ما قرار است کمی در مورد خدمات به طور کلی صحبت کنیم و سپس مانند این افراد وارد می شویم – زیرا رونوشت های Silent 700 واقعاً نشان می دهد که دقیقاً چه اتفاقی افتاده است و مردم چگونه از آنها استفاده کردند.

تاریخچه ای کوتاه از ایزورا

امشب وارد می شویم انگار که سال 1979 است

Source یکی از اولین سرویس‌های آنلاین بود – که به عنوان یک «ابزار اطلاعاتی» صورت‌حساب شد – که هدف آن عموم مردم بود و عملیات‌های پیش‌بینی‌شده‌ای مانند Prodigy، Delphi و QuantumLink که سال‌ها بعد ظاهر شدند. (اگرچه CompuServe به عنوان یک شرکت قبلاً در این زمان وجود داشت، خدمات مصرف کننده ای که برای آن بیشتر شناخته شد تا سال 1979 ایجاد نشد.) مفهوم اصلی، که در سال 1978 تأسیس شد، ارسال ایمیل از طریق حامل های رادیویی FM بود، اما فناوری غیر قابل اعتماد بودن به جای آن، شرکت The Source با ارائه‌دهنده اشتراک زمانی Dialcom قراردادی منعقد کرد تا از زمان مینی‌کامپیوتر اضافی خود در شب و آخر هفته‌ها برای همان مفهوم استفاده کند.

خواندن 59 پاراگراف باقی مانده | نظرات