• خانه
  • اخبار
  • امروز روز MAR10 است، بنابراین نینتندو تعداد زیادی بازی Mario Switch را حذف کرده است

امروز روز MAR10 است، بنابراین نینتندو تعداد زیادی بازی Mario Switch را حذف کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امروز روز MAR10 است، بنابراین نینتندو تعداد زیادی بازی Mario Switch را حذف کرده است


بسیاری از چهره های ماریو.

بزرگنمایی / بسیاری از چهره های ماریو. (اعتبار: کلاژ توسط اوریش لاوسون)

این روز خوبی برای طرفداران نینتندو و جناس‌های مبتنی بر تقویم است، زیرا پنجشنبه یکی دیگر از «روز ماریو» است، رویداد سالانه نینتندو در 10 مارس (یا 10 مارس، می‌دانید؟) برای جشن گرفتن محبوب‌ترین لوله‌کش، ناجی شاهزاده‌ها. ، راننده کارتینگ. ، بازیکن فوتبال، داور بوکس، مربی نویسندگی، ارائه دهنده مواد مخدر، الهام بخش بازیگری کریس پرات و در کل طلسم.

این تعطیلات واقعاً چه شکلی است؟ خب، بسیاری از مردم برای به یاد آوردن عزیزانشان وقت گذاشته اند ماریو لحظات (همانطور که قبلا داشتیم) و فن آرت را به اشتراک بگذاریددر حالی که یونیورسال استودیو هالیوود استفاده می کند فرصتی برای اعلام گسترش پارک موضوعی Super Nintendo World در سال 2023 افتتاح خواهد شد. با این حال، در عمل، این بدان معنی است که نینتندو یک دسته را تنظیم کرده است. ماریو بازی برای فروش بالاخره ماریو یک برند است.

با این حال، اگر به دنبال چیز جدیدی برای انتخاب سوئیچ خود هستید، این رویداد فرصت مناسبی را برای صرفه جویی در هزینه یک یا دو بازی خوب فراهم می کند. فروش‌های مختلف روز ماریو از ابتدای این هفته در فروشگاه اینترنتی دیجیتالی نینتندو و خرده‌فروشی‌هایی مانند Amazon، Best Buy، Target، Walmart، GameStop و Humble تبلیغ شده است، بنابراین آخرین گزارش Dealmaster ما همه آن‌ها را فهرست می‌کند تا از بین مواردی که شایسته انتخاب هستند، انتخاب شوند. توجه شما بیشتر

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات