• خانه
  • اخبار
  • افزونه جدید Mario Kart 8 Deluxe در حال حاضر خوب است، اما آیا ارزش آن 25 دلار است؟

افزونه جدید Mario Kart 8 Deluxe در حال حاضر خوب است، اما آیا ارزش آن 25 دلار است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
افزونه جدید Mario Kart 8 Deluxe در حال حاضر خوب است، اما آیا ارزش آن 25 دلار است؟


افزونه جدید Mario Kart 8 Deluxe در حال حاضر خوب است، اما آیا ارزش آن 25 دلار است؟ماریو کارت. اما در مورد بقیه پیست های مسابقه جدید این هفته چطور؟ آیا آنها نوید خوبی برای بسته DLC کلی 25 دلاری 48 آهنگی دارند؟ “>

بزرگنمایی / مرکز خرید نارگیل، خوب است که به دنیای مدرن بازگردید ماریو کارت. اما در مورد بقیه پیست های مسابقه جدید این هفته چطور؟ آیا آنها نوید خوبی برای بسته کلی DLC 25 دلاری و 48 آهنگی دارند؟ (اعتبار: نینتندو)

با اينكه Mario Kart 8 Deluxe با شروع به‌عنوان بازسازی نسخه اصلی Wii U، ما هنوز هم به شدت توصیه می‌کنیم که دومین نسخه آن به سوییچ عرضه شود – و تاکنون بیش از 40 میلیون دارنده سوییچ با ما موافقت کرده‌اند. بنابراین، ما تعجب نکردیم که ببینیم این بازی ماه گذشته یک بسته الحاقی اعلام شد. چرا نینتندو دنباله‌ای را منتشر می‌کند در حالی که میلیون‌ها نفر همچنان آخرین نسخه را با قیمت تمام شده خریداری می‌کنند؟

بسته الحاقی در نهایت 48 پیست مسابقه اضافه خواهد کرد MK8Dبدین ترتیب دو برابر شدن انتخاب کلی بازی نینتندو این را به شش قسمت از هشت آهنگ تقسیم کرد و اولین موج امروز روی کنسول های نینتندو سوییچ قرار گرفت. بر اساس آنچه تاکنون دیده‌ایم، ابتکار DLC انتظارات متوسط ​​ما را برآورده می‌کند. این مسیرهای کاملاً خوب با ایده‌های کارتینگ قدیمی و جدید همراه هستند و یک مزیت بزرگ به عنوان بخشی از بسته توسعه آنلاین Switch 50 دلاری در سال هستند، اما ما را به کل بسته به عنوان خرید مستقل با قیمت 25 دلار مطمئن نمی‌کنند.

Ninja Hideaway ممکن است دلیل خوبی برای خرید باشد

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، Booster Course Pass (نینتندو) حول محور موجود می چرخد ماریو کارت پانتئون، برخلاف آهنگ‌های جدید. این می تواند همه چیز را از نینتندو اصلی گرفته تا عرضه سال 2018 داشته باشد تور ماریو کارته در گوشی های هوشمند (همچنین، ما نمی دانیم که آیا هیچ یک از آنها به طور انحصاری برای مثلاً حالت مبارزه سری خواهد بود یا خیر؛ این مورد تا کنون وجود ندارد). و نینتندو می گوید بسته های باقی مانده تا پایان سال 2023 تکمیل خواهند شد.

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات