• خانه
  • اخبار
  • افزایش مداوم فضای ابری Xbox: تلویزیون‌های سامسونگ، کشورهای بیشتر، بازی‌های خارج از Game Pass

افزایش مداوم فضای ابری Xbox: تلویزیون‌های سامسونگ، کشورهای بیشتر، بازی‌های خارج از Game Pass

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
افزایش مداوم فضای ابری Xbox: تلویزیون‌های سامسونگ، کشورهای بیشتر، بازی‌های خارج از Game Pass


در حالی که ما طرفدار راه اندازی مایکروسافت یک دستگاه استریم متمرکز بر ایکس باکس نیستیم، دریافت یک برنامه داخلی Xbox Cloud Gaming در تلویزیون های فعلی و آینده سامسونگ تنها آغاز راه است.

بزرگنمایی / در حالی که ما طرفدار راه اندازی مایکروسافت یک دستگاه استریم متمرکز بر ایکس باکس نیستیم، دریافت یک برنامه داخلی Xbox Cloud Gaming در تلویزیون های فعلی و آینده سامسونگ تنها آغاز راه است. (اعتبار: مایکروسافت)

تیم ایکس باکس مایکروسافت قبل از ارائه سالانه «بازی‌های جدید» در تابستان، از قبل با پیام‌هایی که حول تریلرهای گیم‌پلی نمی‌چرخد، اعضای مطبوعات را مطلع می‌کرد. بنابراین ما یک ارائه 45 دقیقه ای پر از مکالمات شرکتی را برای یافتن اخبار مورد علاقه انتخاب کردیم، و بزرگترین اعلامیه ها از دنیای Xbox Cloud Gaming تعجب آور نیستند.

از امسال به بعد، هر “تلویزیون هوشمند” فروخته شده توسط سامسونگ شامل پشتیبانی داخلی از برنامه Xbox Cloud Gaming می شود که می تواند مستقیماً روی این تلویزیون ها نصب شود، همانطور که صاحبان می توانند برنامه های پخش ویدیو را نصب کنند. یکی از سخنگویان سامسونگ به Ars Technica گفت که این شامل مدل‌هایی است که از قبل در خط 4K و 8K Neo QLED آن به فروش می‌رسند.

مکان های بیشتر برای بازی، بازی های بیشتری برای بازی کردن

پس از نصب برنامه Xbox، یک تلویزیون سازگار سامسونگ به شما امکان می دهد دستگاه های بلوتوث را جفت کنید و دستورالعمل های گام به گام برای اتصال بی سیم یک کنترلر بی سیم رسمی ایکس باکس، کنترلر پلی استیشن سازگار با بلوتوث (هر دو DualShock 4 و DualSense) را ارائه دهید. آمازون یا سایر کنترلرهای رایج بلوتوث. با حداقل یک کنترلر دوگانه، کاربران به همان رابط پخش جریانی بازی مورد استفاده مشترکین Xbox Game Pass Ultimate دسترسی خواهند داشت، که در حال حاضر در مرورگرهای وب کروم و اج و تمامی کنسول های ایکس باکس از نسل پایه ایکس باکس وان به بالا در دسترس است.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات