• خانه
  • اخبار
  • اشتباه در بازی های کلاسیک سونی: چرا PAL دوست شما نیست

اشتباه در بازی های کلاسیک سونی: چرا PAL دوست شما نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اشتباه در بازی های کلاسیک سونی: چرا PAL دوست شما نیست


ویدیوی نسخه کندتر PAL فرار میمون روی پلی استیشن پلاس کار می کند.

طرح گیج کننده اشتراک چند سطحی جدید سونی برای پلی استیشن پلاس در حال حاضر در تعدادی از کشورهای آسیایی (خارج از ژاپن) قبل از عرضه جهانی برنامه ریزی شده برای هفته آینده راه اندازی شده است. اما مصرف‌کنندگان در این مناطق متوجه می‌شوند که برخی از بازی‌های کلاسیک در این سرویس به طور غیرمنتظره‌ای کندتر از آنچه به یاد دارند هستند.

Video Games Chronicle تأیید کرده است که بازی‌های اصلی First PlayStation (یعنی آن‌هایی که توسط سونی منتشر شده‌اند) که در پلی‌استیشن پلاس در آسیا موجود است، نسخه‌های اروپایی هستند که برای اجرا بر روی استاندارد ویدئویی PAL طراحی شده‌اند. این امر در کشورهایی مانند اندونزی که از این فرمت ویدئویی 50 هرتز در دوران اوج پلی استیشن اصلی استفاده می کردند، منطقی است. اما نسخه‌های PAL برای دانلود در کشورهایی مانند تایوان نیز موجود است که از تلویزیون‌های با فرمت NTSC 60 هرتز با کیفیت استاندارد در آمریکای شمالی و ژاپن و غیره استفاده می‌کند.

نتیجه بازی هایی است که در نمایشگرهای مدرن با نرخ فریم کندتر و ثابت کمتری اجرا می شوند، همانطور که در این نمونه ویدیو مشاهده می شود. از سوی دیگر، عناوین کلاسیک شخص ثالث پلی استیشن پلاس با فرمت NTSC در دسترس هستند.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات