• خانه
  • اخبار
  • اسکالپرها طرفداران لگو از مینی فیگور رایگان Skywalker Saga ناامید هستند

اسکالپرها طرفداران لگو از مینی فیگور رایگان Skywalker Saga ناامید هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اسکالپرها طرفداران لگو از مینی فیگور رایگان Skywalker Saga ناامید هستند


این مجسمه کوچک تقریباً به اندازه بازی 69.99 دلاری که با آن عرضه می شود، به صورت رایگان به فروش می رسد.

بزرگنمایی / این مجسمه کوچک تقریباً به اندازه بازی 69.99 دلاری که با آن عرضه می شود، به صورت رایگان به فروش می رسد. (اعتبار: BrickShow)

به نظر می رسد طرفداران و منتقدان بازی های ویدیویی لگو از خود لذت می برند Lego Star Wars: The Skywalker Sagaاولین عنوان لگو Traveler’s Tales که در سال 2019 منتشر خواهد شد بازی ویدیویی Lego Movie 2. اما طرفداران لگوهای فیزیکی نیز در جستجوی منابع محدود در نسخه فیزیکی Deluxe این عنوان هستند و قیمت های دست دوم بازی و مینی فیگور انحصاری لوک اسکای واکر موجود در بسته را پیشنهاد می کنند.

جستجوی سریع حراج‌های موفق eBay، که در روز سه‌شنبه به پایان رسید، میانگین قیمت 53.99 دلار را برای یک مینی فیگور باز نشده «Blue Skywalker with Blue Milk» نشان داد. فروش مینی فیگور در سایت معاملاتی Lego Bricklink در این ماه به طور میانگین نزدیک به 70 دلار است و در حال حاضر تبلیغات موجود در این سایت از 55 دلار شروع می شود.

اینها قیمت های قابل توجهی هستند، با توجه به اینکه این رقم به صورت رایگان با نسخه فیزیکی Deluxe با قیمت 69.99 دلار برای هر در دسترس است. Lego Star Wars: The Skywalker Saga. نسخه Deluxe تنها 10 دلار بیشتر از نسخه استاندارد 59.99 دلار به فروش می رسد و شامل کاراکترهای دیجیتال انحصاری است.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات