• خانه
  • اخبار
  • استف کری ستاره یک تیزر جدید Nope است که در طول پلی آف NBA پخش شد

استف کری ستاره یک تیزر جدید Nope است که در طول پلی آف NBA پخش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استف کری ستاره یک تیزر جدید Nope است که در طول پلی آف NBA پخش شد


فیلم آینده جردن پیل نه قصد دارد در مورد فیلم تابستانی تجدید نظر کند.

بازی های پلی آف NBA از امروز آغاز می شود! یونیورسال پیکچرز با انتشار تیزر جدیدی از فیلم جدید جردن پیل این مناسبت را مشخص کرد. نهبا بازی ستاره هشت دوره NBA استف کری از گلدن استیت وریرز.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، پیل جایگاه خود را به عنوان استاد کنونی وحشت های فکر برانگیز تثبیت کرده است. برو بیرونموفقیت شگفت انگیز باکس آفیس او که بیش از 250 میلیون دلار فروخت و اسکار پیل را برای بهترین فیلمنامه اصلی برد – اولین باری که این جایزه به یک سیاهپوست رسید. برو بیرون یک مطالعه ظریف در مورد تنش های نژادی است که بی سر و صدا پیش فرض وحشتناک خود را نشان می دهد و به نتیجه خونین اجتناب ناپذیر منجر می شود. در دنباله Peele در سال 2019. ماموضوع آنچنان تنش نژادی نبود – به قول پیل مطالعه ای بود در مورد روش های بی شماری که «ما بزرگترین دشمنان خود هستیم».

استف کری، ستاره هشت بار ستاره NBA از گلدن استیت وریرز، حرکات خود را در یک تیزر 30 ثانیه ای به نمایش گذاشت.

استف کری، ستاره هشت بار ستاره NBA از گلدن استیت وریرز، حرکات خود را در یک تیزر 30 ثانیه ای به نمایش گذاشت. (اعتبار: YouTube / Universal Pictures)

اولین تریلر در فوریه منتشر شد – بسیار غم انگیز و جوی، اما جزئیات بسیار کمی را ارائه می دهد. (ممکن است موجودات فضایی دخیل باشند، یا پیل از ما می‌خواهد فکر کنیم که او کمی اشتباه می‌کند.) تریلرهای فیلم‌های پیل هرگز چیز زیادی را فاش نمی‌کنند، زیرا بسیاری از سرگرمی‌های فیلم‌های او از پیچش‌های غالباً عجیب آن‌ها ناشی می‌شود.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات