• خانه
  • اخبار
  • استارلینک قیمت ها را به 599 دلار پیش پرداخت و 110 دلار در ماه افزایش داد و تورم را مقصر دانست.

استارلینک قیمت ها را به 599 دلار پیش پرداخت و 110 دلار در ماه افزایش داد و تورم را مقصر دانست.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استارلینک قیمت ها را به 599 دلار پیش پرداخت و 110 دلار در ماه افزایش داد و تورم را مقصر دانست.


دیش ماهواره استارلینک روی سقف.

بزرگنمایی / نسخه جدید Dishy McFlatface. (اعتبار: Starlink)

استارلینک قیمت تجهیزات و نگهداری ماهانه خود را افزایش داده و تورم را عامل افزایش ایمیل‌های مشتریان می‌داند. هزینه های سخت افزار اولیه از 499 دلار به 599 دلار (20 درصد افزایش) افزایش یافت و هزینه ماهانه سرویس از 99 دلار به 110 دلار (افزایش 11 درصدی) افزایش یافت. افرادی که Starlink را پیش‌سفارش کرده‌اند و برای سپرده‌ها پرداخت کرده‌اند، اما هنوز آن را دریافت نکرده‌اند، در صورت تمایل به حفظ سفارش‌های خود، باید 549 دلار برای پایانه مصرف‌کننده بپردازند.

با توجه به تورم بیش از حد، قیمت کیت استارلینک از 499 دلار به 549 دلار برای دارندگان سپرده و 599 دلار برای تمام سفارش‌های جدید که امروز اعمال می‌شوند، افزایش می‌یابد، علاوه بر این، قیمت سرویس ماهانه Starlink از 99 دلار به دلار افزایش می‌یابد. استارلینک دیروز در ایمیلی به مشتریان گفت: 110 دلار.

“شما حتی نمی توانید به قیمت های پیش خرید تجهیزات احترام بگذارید؟” وحشیانه، ” نوشته جان هایدری از جورجیا در توییتر نوشت. گایدری ایمیلی از استارلینک برای ما ارسال کرد که در آن گفت: “تنها هدف از این تعدیل ها همگامی با افزایش تورم است.” افرادی که پیش‌سفارش می‌کنند باید 99 دلار بیعانه پرداخت کنند. Starlink در ایمیلی گفت، افرادی که قبلاً این کار را انجام داده اند می توانند واریز کامل بازپرداخت را در صفحه حساب خود لغو کنند.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات