• خانه
  • اخبار
  • از دلورین تا بت‌موبیل، اینها ماشین‌هایی هستند که تاریخ فیلم را شکل می‌دهند

از دلورین تا بت‌موبیل، اینها ماشین‌هایی هستند که تاریخ فیلم را شکل می‌دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
از دلورین تا بت‌موبیل، اینها ماشین‌هایی هستند که تاریخ فیلم را شکل می‌دهند


از دلورین تا بت‌موبیل، اینها ماشین‌هایی هستند که تاریخ فیلم را شکل می‌دهند

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | Aurich Lawson | Petersen)

ماشین ها و هالیوود مانند شکلات و کره بادام زمینی (یا پوره سیب زمینی و سس – ترکیب مورد علاقه خود را انتخاب کنید) با هم ترکیب می شوند. موزه خودروی پترسون در لس آنجلس با نمایشگاه جدید خود، اتومبیل‌ها در فیلم و تلویزیون، این میراث را گرامی می‌دارد.

این موزه که در سال 1994 توسط ناشر مجله رابرت ای. پیترسون تأسیس شد، ابتدا در موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس قرار داشت و سپس به یک فضای جدید و عمدتاً بدون پنجره که زمانی یک فروشگاه بزرگ را در خود جای داده بود نقل مکان کرد. (کمبود نور خورشید باعث می شود خودروها در معرض دید قرار نگیرند.)

در سال 2015، فضای موزه خودروی پترسن بازسازی کاملی را دریافت کرد، که شامل یک طراحی بیرونی بحث برانگیز، از جمله روبان‌های بزرگ فولادی ضد زنگ با رنگ قرمز و سفید، تقریباً مانند راه راه‌های مسابقه – طراحی شده‌اند تا سرعت و حرکت را تحریک کنند. بسیاری از مردم از طراحی بیرونی متنفر بودند، به ویژه ماریسا گلوک از Curisa LA، که به طور به یاد ماندنی نمای جدید را به عنوان “Guy Fieri از ساختمان ها: منزجر کننده، پر سر و صدا و در نهایت، مطمئناً به طور غیرقابل توضیحی مورد استقبال عموم قرار خواهد گرفت.” من به عنوان عضوی از جامعه صحبت می کنم، او را دوست دارم دقیقاً به این دلیل که او بسیار منحصر به فرد و متفاوت است. حتی سعی نمی کند با معماری محکمی که آن را در امتداد میراکل مایل احاطه کرده است، جا بیفتد.

25 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات