منو سایت

  • خانه
  • از این پس تمامی کاربران اینستاگرام می توانند به استوری متصل شوند

از این پس تمامی کاربران اینستاگرام می توانند به استوری متصل شوند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اینستاگرام اخیراً اعلام کرده است که قابلیت اشتراک‌گذاری تاریخچه را در دسترس همه کاربران خود قرار می‌دهد. تست این ویژگی توسط این شرکت در ماه ژوئن آغاز شد و در اواخر آگوست شاهد استفاده از آن به عنوان جایگزینی برای اتصالات آپلینک بودیم. ویژگی کشیدن و رها کردن فقط برای حساب هایی با بیش از 10000 دنبال کننده تایید شده در دسترس بود. اما ویژگی جدید Link Stickers به ​​کاربران بیشتری اجازه می‌دهد بدون توجه به وضعیت تأیید حساب و تعداد دنبال‌کنندگان، URLهای خارجی را از طریق استوری به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، استیکرهای پیوند به بازدیدکنندگان استوری اجازه می‌دهند تا به آن پاسخ دهند و به حساب مناسب متصل شوند. با این حال، داستان های حاوی لینک های بالا به کاربران اجازه تعامل نمی دهند.

چگونه از طریق Link Sticker به استوری ها در اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

  • طبق معمول، محتوای مورد نظر خود را در استوری ذخیره یا آپلود کنید.
  • ابزار برچسب را با رفتن به نوار اسکرول بالا انتخاب کنید.
  • برای افزودن URL مورد نظر، روی برچسب پیوند ضربه بزنید و سپس روی Done ضربه بزنید.
  • اکنون همانطور که استیکرهای دیگری را در استوری قرار می دهید، لینک استیکر مورد نظر را در استوری خود قرار دهید و روی آن ضربه بزنید تا گزینه های رنگی را ببینید.
  • پس از تنظیم موقعیت و رنگ آمیزی استیکر، استوری را ارسال کنید.

اینستاگرام اعلام کرده است که در حال کار بر روی راه های بیشتری برای سفارشی سازی استیکرها است. همچنین لازم به ذکر است که بر خلاف پیوندهای uplink، که در آن داستان باید بالا کشیده می شد تا صفحه وب باز شود. اکنون برای دیدن صفحه URL، باید روی برچسب پیوند ضربه بزنید.

شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرد که حساب‌های کاربری جدید و حساب‌هایی که اغلب اطلاعات نادرست را به اشتراک می‌گذارند، سخنان نفرت‌انگیز را تشویق می‌کنند یا محتوای غیرقانونی دیگری را منتشر می‌کنند. آنها به ویژگی جدید Link Stickers دسترسی نخواهند داشت.

از این پس تمامی کاربران اینستاگرام می توانند لینک ها را در استوری قرار دهند. اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.