• خانه
  • اخبار
  • اروپا علیه استثناهای محدودیت داده در به روز رسانی قوانین بی طرفی شبکه اقدام می کند

اروپا علیه استثناهای محدودیت داده در به روز رسانی قوانین بی طرفی شبکه اقدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اروپا علیه استثناهای محدودیت داده در به روز رسانی قوانین بی طرفی شبکه اقدام می کند


کلمات

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | opaspp)

تنظیم‌کننده مخابرات اروپایی BEREC دستورالعمل‌های خود را در مورد بی‌طرفی شبکه به‌روزرسانی کرده است تا شامل ممنوعیت شدید رویه‌هایی با رتبه صفر باشد که برنامه‌ها یا دسته‌هایی از برنامه‌های کاربردی خاص را از محدودیت‌های داده اعمال شده توسط ISPها مستثنی می‌کند.

این سند که روز سه‌شنبه منتشر شد، راهنمایی‌هایی را برای تنظیم‌کننده‌های ملی در مورد “تعهدات آنها برای نظارت دقیق و اطمینان از رعایت قوانین برای اطمینان از برخورد برابر و بدون تبعیض با ترافیک در ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و حقوق کاربر نهایی مرتبط” ارائه می‌کند. “. BEREC مخفف European Regulators for Electronic Communications است.

پروفسور حقوق دانشگاه استنفورد نوشت: «علیرغم لابی‌گری شدید اپراتورهای بزرگ و پلتفرم‌های غول‌پیکر، BEREC به وضوح به ممنوعیت پیشنهادات با رتبه صفر که به نفع برنامه‌ها یا دسته‌های برنامه‌های کاربردی منتخب است، رأی داده است و آنها را از محدودیت‌های ماهانه بر روی داده‌های انسانی آزاد می‌کند.» باربارا ون شویک. «این ممنوعیت اعمال می‌شود که آیا درخواست برای گنجاندن هزینه پرداخت می‌کند یا خیر، با بستن شکافی در پیش‌نویس دستورالعمل‌ها».

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات