• خانه
  • اخبار
  • ارسال “مرگ مهاجمان روسیه” در فیس بوک در حال حاضر در برخی از کشورها مشکلی ندارد

ارسال “مرگ مهاجمان روسیه” در فیس بوک در حال حاضر در برخی از کشورها مشکلی ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ارسال "مرگ مهاجمان روسیه" در فیس بوک در حال حاضر در برخی از کشورها مشکلی ندارد


دود از یک تانک روسی که توسط نیروهای اوکراینی در منطقه لوهانسک در 26 فوریه 2022 منهدم شد بلند می شود (عکس: آناتولی استپانوف / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

بزرگنمایی / دود از یک تانک روسی که توسط نیروهای اوکراینی در منطقه لوهانسک در 26 فوریه 2022 منهدم شد بلند می شود (عکس از آناتولی استپانوف / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ) (اعتبار: آناتولی استپانوف / خبرگزاری فرانسه)

با عمیق تر شدن تهاجم روسیه به اوکراین، متا به طور موقت سیاست های خود را تغییر می دهد تا به کاربران فیس بوک و اینستاگرام اجازه دهد درخواست هایی برای خشونت علیه – و حتی مرگ – سربازان و شخصیت های سیاسی روسیه، از جمله ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور بلاروس ارسال کنند. الکساندر لوکاشنکو

اندی استون، سخنگوی متا گفت: «در نتیجه تهاجم روسیه به اوکراین، ما به طور موقت اشکال بیان سیاسی را که معمولاً قوانین ما را نقض می‌کنند، مانند سخنرانی خشونت‌آمیز مانند «مرگ مهاجمان روسی» مجاز کرده‌ایم. گفت در توییتر. ما هنوز اجازه نخواهیم داد درخواست های معتبر برای خشونت علیه غیرنظامیان روسی شود.

اخیراً استثنای موقت قوانین برای مدیران فیس بوک و اینستاگرام ارسال شده است و ایمیل هایی حاوی جزئیات این تغییر توسط رویترز فاش شده است. استثناها نشان دهنده آخرین تلاش رسانه های اجتماعی برای انطباق با وضعیت متغیر ژئوپلیتیک است.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات