ارزش Stadia برای یک محصول Google Cloud رسمی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ارزش Stadia برای یک محصول Google Cloud رسمی است


تصویر تبلیغاتی کنترلر بازی ویدیویی.

افزایش (اعتبار: Google)

طبق شایعات، تبدیل Stadia به Google Cloud واقعی است! در جلسه توسعه دهندگان بازی گوگل در روز سه شنبه، گوگل اعلام کرد که فناوری پشتیبان Stadia به عنوان یک سرویس Google Cloud به نام Immersion Game Stream در دسترس خواهد بود. به اندازه نام «گوگل استریم» جذاب نیست، اما خدمات Google Cloud به هر حال کاربران را هدف قرار نمی دهد.

این شرکت تایید کرد که AT&T یکی از اولین شرکت هایی بود که سال گذشته در هنگام راه اندازی Immersive Stream را برای بازی ها آزمایش کرد. بتمن: شوالیه آرکام به عنوان یک بازی پخش رایگان برای مشترکین تلفن همراه AT&T (AT&T مالک بتمن از طریق DC Comics است). اگرچه بازی را بین مشترکین تلفن همراه توزیع می کنید، اما در واقع نیازی به بازی ندارید بتمن هنوز از طریق اتصال سلولی شما – فقط روی رایانه ها کار می کند، نه تلفن های هوشمند.

در طول سخنرانی، AT&T گفت که به زودی قادر خواهد بود یک گوشی هوشمند برای این بازی بازی کند که توسط Stadia طراحی شده است. جی کری، معاون محصولات 5G و نوآوری AT&T می گوید: «این فناوری، همراه با شبکه AT&T، به ما امکان می دهد بازی ها را مستقیماً به مشتریان تحویل دهیم. ما به زودی برای راه‌اندازی پلتفرم غوطه‌وری بعدی خود برای استریم آماده می‌شویم.» ISP‌هایی مانند AT&T انگیزه اجرای بازی‌های ابری را دارند، زیرا از داده‌های زیادی استفاده می‌کند و باعث می‌شود مصرف‌کنندگان برای دسترسی با کیفیت به ISPها اعتماد کنند. AT&T دیگر سرویس‌های خود را بازنشانی نمی‌کند، بنابراین این بازی Stadia راهی آسان برای افزایش سرسام‌آور قبض تلفن همراه یا کاهش سریع توزیع کنترل‌نشده داده‌ها خواهد بود. کری اشاره کرد که “هزاران” مشتری AT&T این بازی را که توسط Stadia ارائه شده است، تا کنون امتحان کرده اند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات