• خانه
  • اخبار
  • ارتفاع سنج های معیوب خطوط هوایی، طرح FCC برای تنظیم گیرنده های بی سیم را تقویت می کند

ارتفاع سنج های معیوب خطوط هوایی، طرح FCC برای تنظیم گیرنده های بی سیم را تقویت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ارتفاع سنج های معیوب خطوط هوایی، طرح FCC برای تنظیم گیرنده های بی سیم را تقویت می کند


تصویری از دایره های نورانی که یک تونل داده را تشکیل می دهند، به صورت دیجیتالی تولید شده است

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | Andriy Onufrienko)

کمیسیون ارتباطات فدرال به اتفاق آرا به راه اندازی تحقیق در مورد دستگاه های بی سیم با طراحی ضعیف که پخش را خارج از فرکانس تعیین شده خود دریافت می کنند، رای داد. اعلامیه استعلام (NOI) که روز پنجشنبه تصویب شد، می‌تواند منجر به قوانین جدیدی برای گیرنده شود و اولین گام مهم در تلاش‌های FCC برای جلوگیری از درگیری‌های آینده مانند نبرد پرمخاطب بین صنعت هوافضا است که راه‌اندازی 5G را به تاخیر انداخت. ارتفاع سنج هواپیما از طیف اشتباهی ارسال می شود.

FCC گفت که “گزینه هایی را برای ارتقای عملکرد گیرنده های فرکانس رادیویی (RF) از جمله از طریق استفاده از مشوق های صنعتی، رویکردهای داوطلبانه، سیاست ها و دستورالعمل ها برای کمیسیون یا الزامات نظارتی بررسی خواهد کرد. این تحقیق همچنین “اطلاعات به روز در مورد عملکرد گیرنده، پیشرفت در فناوری گیرنده و رویکردهای مختلف را برای تشویق توسعه و پذیرش گیرنده های مقاوم تر در برابر نویز جمع آوری می کند و در عین حال نوآوری در بازار را تقویت می کند”.

جسیکا روزنورسل، رئیس FCC در بیانیه‌ای قبل از رای‌گیری گفت: «گیرنده‌هایی که به اندازه کافی پایدار نیستند. [to interference] ممکن است ارائه خدمات اضافی در همان یا همسایه را دشوار کند [and thus] محیط طیفی را کاهش دهید و استفاده‌های جدید را حتی قبل از شروع رد کنید.»

15 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات