• خانه
  • اخبار
  • ارتش آمریکا به شبکه های کوچک روی می آورد، خودروهای برقی تا سال 2050 به صفر می رسد

ارتش آمریکا به شبکه های کوچک روی می آورد، خودروهای برقی تا سال 2050 به صفر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ارتش آمریکا به شبکه های کوچک روی می آورد، خودروهای برقی تا سال 2050 به صفر می رسد


یک تانک در سراسر صحرا غرش می کند.

بزرگنمایی / ماشین جنگی برادلی آمریکایی در 7 دسامبر 2021 در جریان تمرین نظامی مشترک نیروهای سوریه دموکراتیک (SDF) و ائتلاف بین المللی به رهبری ایالات متحده علیه دولت اسلامی (داعش) در استان دیرالزور در شمال شرق سوریه در حال حرکت است. ارتش آمریکا در حال حاضر نسخه ای از بردلی را با پیشرانه هیبریدی-الکتریکی آزمایش می کند. (اعتبار: دلیل سلیمان / خبرگزاری فرانسه)

ارتش ایالات متحده استراتژی تغییر اقلیم خود را در این هفته منتشر کرد و سندی طولانی است که نشان می دهد چگونه بزرگترین و قدیمی ترین شاخه نظامی نه تنها برای تغییرات آب و هوایی آماده می شود، بلکه انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از اکثر عملیات و فعالیت های خود را نیز کاهش می دهد.

کریستین وارموث، وزیر دفاع آمریکا در مقدمه ای بر این گزارش گفت: «ما فرصت بی نظیری برای بهبود قابلیت های دفاعی خود و تبدیل شدن به نیروی مؤثرتری داریم و در عین حال آینده بهتری را تضمین می کنیم». ارتش در مسیر پیشرفتی است که تا کنون به دست آورده‌ایم و به هر جنبه‌ای از سرمایه‌گذاری نظامی دست یافته است.»

ارتش می گوید هدف نه تنها از بین بردن انتشار گازهای گلخانه ای – اگرچه این یک نتیجه کلیدی است – بلکه همچنین انعطاف پذیرتر کردن نیروها از طریق “تطبیق زیرساخت ها و محیط با خطرات تغییرات آب و هوایی” است.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات