• خانه
  • اخبار
  • ادغام چت ویدیویی Google آغاز شد: اکنون دو برنامه «Google Meet» وجود دارد.

ادغام چت ویدیویی Google آغاز شد: اکنون دو برنامه «Google Meet» وجود دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ادغام چت ویدیویی Google آغاز شد: اکنون دو برنامه «Google Meet» وجود دارد.


یک روز پشته پیام های گوگل به این شکل خواهد بود (با فرض اینکه گوگل بتواند عرضه محصولات رقیب را متوقف کند).

بزرگنمایی / یک روز پشته پیام های گوگل به این شکل خواهد بود (با فرض اینکه گوگل بتواند عرضه محصولات رقیب را متوقف کند). (اعتبار: رون آمادئو)

گوگل رسما ادغام دو اپلیکیشن چت تصویری خود یعنی Google Meet و Google Duo را آغاز می کند. گوگل در ماه ژوئن ادغام را با برنامه ای برای حفظ نام تجاری Google Meet در حالی که بهترین هر دو پایگاه کد را در برنامه Google Duo ترکیب می کند، اعلام کرد. با توجه به ایمیل PR گوگل (ببخشید، هیچ پیوندی وجود ندارد)، این هفته مردم شروع به دیدن برنامه Duo و نام تجاری وب سایت به Google Meet خواهند کرد. برندهای مختلف گوگل در حال انتشار هستند، بنابراین در زمان‌های مختلف برای افراد مختلف می‌آیند، اما گوگل می‌گوید تغییر برند کامل باید تا سپتامبر برای همه به پایان برسد.

بنابراین Google Duo به Google Meet تغییر نام داد و برنامه Google Meet موجود برای مدتی باقی می ماند. یعنی الان هست دو برنامه هایی به نام «گوگل میت». Google یک مقاله کمکی دارد که این وضعیت بسیار گیج کننده را شرح می دهد و دو برنامه Meet را “Google Meet (اصلی): The Updated Meet App” و “Google Meet: The Updated Duo App” نامیده است. برنامه Google Meet (اصلی) روزی در مرتع قرار خواهد گرفت. زمانی که Google عملکرد جلسه را در Google Duo بازیابی می کند، باقی می ماند. آیا همه او را دنبال کردند؟

سرویس‌های ویدیویی Meet و Duo در پاسخ به رقابت بسیار قوی‌تر ارتباطی Google ایجاد شدند. Google Meet از نظر فنی در سال 2017 به عنوان یک برنامه چت ویدیویی تجاری گروهی به نام “Google Hangouts Meet” ایجاد شد، اما پس از رشد انفجاری زوم در سال 2020 در طول همه گیری COVID-19، واقعاً به یک پروژه بزرگ تبدیل شد. Google Meet در ماه‌های اولیه دوران کار از خانه همچنان پشت دیوار پرداخت قفل بود، و در حالی که در نهایت استفاده از آن مانند زوم آسان شد، پس از آن بود که زوم به یک نام آشنا تبدیل شد.

3 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات