اتومبیل های جدید F1 خوک هایی برای رانندگی هستند: بررسی F1 22

اتومبیل های جدید F1 خوک هایی برای رانندگی هستند: بررسی F1 22


بزرگنمایی / اسلحه های جوان F1 از روی جلد خیره می شوند F1 22 (اعتبار: EA Sports)

اوایل جولای راه اندازی شد F1 22آخرین قسمت از سری رسمی بازی‌های مسابقه‌ای فرمول 1. برخلاف سال‌های گذشته، در سال گذشته چیزهای زیادی تغییر کرده است. F1 2021: قوانین فنی جدید رادیکال به این معنی است که اتومبیل‌ها با آنچه که برای چندین دهه دیده‌ایم بسیار متفاوت هستند، چندین مسیر دوباره طراحی شده‌اند، مسیرهای جدید اضافه شده‌اند و فرمت مسابقه اکنون شامل یک مسابقه سرعت کوتاه‌تر در کنار مسابقه اصلی می‌شود. همه اینها صادقانه در منعکس شده است F1 22و برای برخی از طرفداران سرسخت F1، این برای گرفتن یک نسخه کافی است.

برای بقیه، من چندان مطمئن نیستم. بخشی از آن به خاطر خود بازی است. برای اولین بار از زمانی که EA Sports استودیوی Codemasters را در اواخر سال 2020 خریداری کرد، می‌توانیم تأثیر این ناشر غول پیکر بازی را در کار مشاهده کنیم، و این موضوع چندان مثبت نیست. برای مثال، تعداد زیاد توصیه‌ها برای خرج کردن XP یا خرید تراکنش‌های خرد احتمالاً برای اکثر خوانندگان Ars کافی خواهد بود که آن را دوست نداشته باشند. F1 22.

اما ناامیدی من فقط از خود بازی نیست – در هسته آن، هنوز هم فیزیک فوق العاده ای است که به کنترل های جذاب تبدیل می شود، چه با فرمان یا یک کنترلر. نه، این خودروهای جدید F1 هستند که بزرگ‌تر و سنگین‌تر از همیشه هستند و صادقانه بگویم، نوعی خوک برای رانندگی هستند.

خواندن 6 پاراگراف باقی مانده | نظرات