منو سایت

  • خانه
  • اتحادیه اروپا ادعای اپل مبنی بر مغایرت پورت USB-C با نوآوری را رد می کند

اتحادیه اروپا ادعای اپل مبنی بر مغایرت پورت USB-C با نوآوری را رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اتحادیه اروپا مصمم است که شرکت های لوازم الکترونیکی را متقاعد کند از پورت USB-C به عنوان یک پورت شارژ استاندارد استفاده کنند. بدیهی است ، با این حال ، این راه حل مشکلی برای تولید کنندگان ابزارهای Android ایجاد نخواهد کرد. زیرا درگاه USB-C به عنوان یک ویژگی استاندارد در بین این شرکت ها پذیرفته شده است. با این حال ، اپل با محدودیت های بیشتری روبرو است و معتقد است که تغییر به درگاه شارژ مشترک نوآوری را خفه می کند. اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در حال حاضر به این اتهامات پاسخ می دهد و می گوید این تصمیم به توسعه ادامه می دهد.

آنا کاوازینی ؛ نماینده پارلمان اروپا و رئیس کمیته حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت این پیشنهاد به قانونگذاران اجازه می دهد در صورت پیشنهاد م moreثرتر از آن به عنوان جایگزینی برای استاندارد فعلی استفاده کنند. در حال حاضر دقیقاً مشخص نیست که چگونه روند حرکت به استاندارد آینده اعمال می شود. اما نکته مهم این است که برنامه کمیسیون اروپا امکان توسعه استانداردها را تا حد ممکن فراهم می کند.

در حال حاضر ، تنها اپل از پورت Lightning مخصوص آیفون خود استفاده می کند. امروزه اکثر iPad و MacBook این شرکت از طریق درگاه USB-C شارژ می شوند. احتمالاً اکنون زمان آن فرا رسیده است که اپل از پورت فوق العاده USB-C در همه محصولات خود استفاده کند.

اتحادیه اروپا ادعای اپل مبنی بر مغایر بودن درگاه USB-C با نوآوری را رد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.