منو سایت

  • خانه
  • ابتکار جدید هواوی در Smartwatch Watch 3 برای محافظت از سلامتی شما

ابتکار جدید هواوی در Smartwatch Watch 3 برای محافظت از سلامتی شما

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

شستن دست ها یک عمل سالم با اثرات اثبات شده برای جلوگیری از بیماری های مختلف است ، اما در زندگی شلوغ امروزی همه ما گاهی اوقات فراموش می کنیم که قبل از لذت بردن از غذاهای خوشمزه ، دستان خود را به درستی بشوییم. برخی از مطالعات حتی نشان می دهد که استفاده از وسایل الکترونیکی ویژه ای که به کاربر یادآوری می کند دست های خود را بشوید ، خطر عفونت و انتقال را کاهش می دهد. خوشبختانه ، عملکرد یادآوری شستشوی دست برای ساعت های هوشمند HUAWEI WATCH 3 به راحتی قابل دسترسی است.

امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی ، ابزارهای پوشیدنی دارای تعدادی سنسور دقیق هستند که بر سلامت ، رفتار و فعالیت بدنی کاربر نظارت می کنند. گجت های هوشمند با چنین سنسورها و نرم افزارهای پیشرفته می توانند سلامت کاربران را تغییر دهند و سری HUAWEI WATCH 3 یکی از آنهاست. هواوی به تازگی قابلیت تشخیص شستشوی دست را به سری Watch 3 ساعت های هوشمند محبوب خود اضافه کرده است.

با استفاده از ترکیبی از شتاب سنج ، ژیروسکوپ و حسگرهای میکروفون ، ساعت های هوشمند سری 3 می توانند شستشوی دست کاربر را تشخیص دهند تا به زمان استاندارد شستشو کمک کند و به شما یادآوری کند که شستن دست ها را برای مدت طولانی فراموش کنید. به این ترتیب ، کاربر می تواند بدون فراموش کردن مدت طولانی و زمان کافی دست های خود را بشوید ، که در شرایط کنونی ، شیوع ویروس کرونا و ظهور گونه های جدید بسیار مفید به نظر می رسد.

افزودن تشخیص شستشوی دست به Watch 3 یکی دیگر از نوآوری های هواوی است. این شرکت همیشه در تلاش برای نوآوری و ارائه راه حل های جدید به مصرف کنندگان است.

شستن دست ها ممکن است یک کار ساده به نظر برسد یا می توانید تصور کنید که هیچ کس شستن دست های خود را فراموش نمی کند. با این حال ، تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از مردم ، گرچه به آب سالم و مواد شوینده دسترسی دارند ، اما زمان استاندارد شستن مناسب دست و زمان روز را رعایت نمی کنند. Huawei Watch 3 می تواند مدت زمان شستن دست ها را تشخیص داده و به راحتی کاربر را از شستن کافی دست مطلع کند.

قابلیت ها و قابلیت های Watch 3 به همین جا ختم نمی شود و این محصول همچنین دارای چندین سنسور مانند تشخیص ضربان قلب ، اشباع اکسیژن خون ، نظارت بر خواب ، فشار پوست و نظارت بر دما است. Watch Series 3 از مجموعه ای منحصر به فرد از قابلیت های هوشمند و حسگرهای دقیق برای حفظ سلامت بهتر استفاده می کند.

ساعت های هوشمند هواوی سری 3 به زودی با ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می شوند.

ابتکار جدید هواوی در ساعت هوشمند Watch 3 برای محافظت از سلامتی شما اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.