• خانه
  • اخبار
  • آی مک 27 اینچی اینتل اپل بدون جایگزینی از فروشگاه آنلاین خود ناپدید می شود

آی مک 27 اینچی اینتل اپل بدون جایگزینی از فروشگاه آنلاین خود ناپدید می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آی مک 27 اینچی اینتل اپل بدون جایگزینی از فروشگاه آنلاین خود ناپدید می شود


آی‌مک ۲۷ اینچی کجا رفت؟

بزرگنمایی / آی‌مک ۲۷ اینچی کجا رفت؟ (اعتبار: اندرو کانینگهام)

برای سال ها، آی مک 27 اینچی اپل بهترین دسکتاپ این شرکت بود. این دستگاه بر خلاف مک مینی یا مک پرو، اغلب با پردازنده‌ها و پردازنده‌های گرافیکی جدید به روز می‌شود و صفحه نمایش رتینا 5K آن یک صفحه نمایش با وضوح بالا عالی بود. طراحی آن حتی در قلب iMac Pro قرار داشت، یک دسکتاپ حتی قدرتمندتر که اپل آن را عرضه کرد تا ثابت کند که هنوز هم به کاربران حرفه ای رده بالای خود متعهد است.

اما آینده آی مک صفحه نمایش بزرگ در حال حاضر زیر سوال است. پس از معرفی دسکتاپ مک استودیو بدون صفحه نمایش امروز، آی مک 27 اینچی اینتل از فروشگاه آنلاین اپل ناپدید شد. آی‌مک 24 اینچی در حال حاضر تنها آی‌مک ذکر شده در نوار ناوبری است و همه پیوندهای مستقیم موجود به همتای 27 اینچی آن اکنون به صفحه مک هدایت می‌شوند. حتی اسرارآمیزتر این است که تیم کوک، مدیر عامل اپل، گفت که تنها مک دیگری وجود دارد که هنوز به Apple Silicon تغییر نکرده است – و سیستمی که او آن را Mac Pro نامید. نه آی مک بزرگتر

نوار ناوبری فروشگاه اپل فقط به آی مک 24 اینچی اشاره می کند و همه اتصالات را به مدل 27 اینچی هدایت می کند.

نوار ناوبری فروشگاه اپل فقط به آی مک 24 اینچی اشاره می کند و همه اتصالات را به مدل 27 اینچی هدایت می کند. (اعتبار: اپل)

هنوز برای iMac بزرگ مراسم تدفین انجام ندهید. شایعات مداوم از بسیاری از منابع برای ماه ها حاکی از آن است که یک مک چند منظوره جدید با صفحه نمایش بزرگ در حال توسعه است و یک صفحه نمایش بزرگ Mini LED را با نسخه های بالاتر پردازنده های اپل ترکیب می کند. که در بهترین اطلاعاتی که در حال حاضر داریم نشان می دهد که ممکن است در تابستان، احتمالاً در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل، رونمایی شود. خط سیلیکون مک اپل پر از شگفتی بود، از شرکتی که بار دیگر لپ تاپ های ضخیم را پذیرفت تا وجود ایستگاه کاری کوچک مک استودیو – ممکن است آی مک جدید با صفحه نمایش بزرگ باشد. است مک پرو یا اینکه اپل قصد دارد نوع کاملا متفاوتی را برای آن معرفی کند.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات