• خانه
  • اخبار
  • آیا با وضوح 8K در بازی ها در آستانه پیشرفت هستیم؟

آیا با وضوح 8K در بازی ها در آستانه پیشرفت هستیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آیا با وضوح 8K در بازی ها در آستانه پیشرفت هستیم؟


اسلایدی از سازنده تلویزیون TCL جزئیاتی را در مورد نسل بعدی کنسول های بازی پیشرفته ارائه می دهد.

بزرگنمایی / اسلایدی از سازنده تلویزیون TCL جزئیاتی را در مورد نسل بعدی کنسول های بازی پیشرفته ارائه می دهد. (اعتبار: PPE)

با عرضه Xbox Series X و PlayStation 5 در سال 2020، شاهد عصر بازی های کنسولی هستیم که در نهایت از تلویزیون های 4K (یعنی “Ultra HD” 3840 × 2160 پیکسل) استفاده کامل می کنند. به طور فزاینده ای در بازار محبوب است. با این حال، اکنون حداقل یکی از سازندگان تلویزیون قصد دارد از کنسول‌های با قابلیت 8K (یعنی رزولوشن 7680 × 4320) پشتیبانی کند، که معتقد است ممکن است در یکی دو سال آینده به فروش برسد.

سایت بازی لهستانی PPL از ارائه عمومی اخیر توسط سازنده تلویزیون و لوازم الکترونیکی چینی TCL گزارش می دهد. در طول این ارائه بر روی یک اسلاید، نقشه راهی برای آنچه که TCL به عنوان کنسول‌های “Gen 9.5” در سال 2023 یا 24 عرضه می‌شود، وجود دارد. این کنسول‌های فرضی – که اسلاید آن‌ها را PS5 Pro و “New Xbox S / X Series” می‌نامد – می‌توانند خروجی داشته باشند. با رزولوشن 8K و حداکثر 120 فریم در ثانیه، طبق اسلاید TCL.

اول اینکه، دلایل زیادی وجود ندارد که باور کنیم یک سازنده تلویزیون کمتر شناخته شده، اولین کلمه رسمی در مورد برنامه های کنسول بعدی سونی و مایکروسافت را فاش کرده است. همانطور که جف گراب از GamesBeat اشاره می کند، می توان گفت که TCL در حال حدس و گمان در مورد برنامه های سازندگان کنسول است، “زیرا آنها اطلاعات را با حروف بزرگ روی صحنه قرار می دهند. اگر شرکت می دانست در مورد چه چیزی صحبت می کند، آنگاه تحت شرایط غیرمجاز قرار می گرفت. – موافقت نامه افشا.”

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات