• خانه
  • اخبار
  • آنچه هنگام رانندگی با نمونه اولیه کراس اوور نیسان آریا EV آموختیم

آنچه هنگام رانندگی با نمونه اولیه کراس اوور نیسان آریا EV آموختیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آنچه هنگام رانندگی با نمونه اولیه کراس اوور نیسان آریا EV آموختیم


نیسان آریا در پروفیل پارک شده است

بزرگنمایی / بازار کراس اوورهای الکتریکی شروع به شلوغ شدن کرده است. این یکی از جدیدترین شرکت کنندگان است: نیسان آریا. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

قبل از ایلان ماسک و مدل 3 او، مدیر عامل خودرویی دیگری بود که برنامه های بزرگی برای برق رسانی به دنیای خودرو داشت. این مرد کارلوس گون است و اگرچه امروزه بیشتر به خاطر ترک نیسان شناخته می شود، اما نیروی محرکه خودروی الکتریکی Leaf این شرکت بود. لیف هرگز انتظارات سخت را برای فروش Ghosn برآورده نکرده است – تخمین زده می شود سالانه 1.5 میلیون ورق تا سال 2016 باشد – اما نیسان همچنان تا اوایل سال 2020 بیش از نیم میلیون فروش داشت.

انتظار اینکه لیف در مقادیر زیادی در اینجا در ایالات متحده بفروشد احتمالاً بیش از حد طول کشیده است. جدا از جیب های کوچک مفسران صوتی اینترنتی، اکثر آمریکایی ها طرفدار هاچ بک نیستند، مگر اینکه دارای نقطه باسن بالا و منظره جاده ای فریبنده باشند. به همین دلیل است که خودروی برقی بعدی نیسان در بخش رقابتی کراس اوورها قرار می گیرد. این خودرو آریا نام دارد و از پاییز امسال در ایالات متحده به فروش می رسد.

از نظر بیرونی، تقریباً به اندازه و شکل پرفروش ترین روگ نیسان است: طول 183 اینچ (4648 میلی متر)، عرض 74.8 اینچ (1900 میلی متر) و ارتفاع 65.4 اینچ (1661 میلی متر). اما محورهای آریا از هم دورتر هستند و ویژگی‌های بسته‌بندی ذاتی پیشرانه الکتریکی به این معنی است که حجم داخلی آریا به مورانوی بزرگتر و باکیفیت‌تر نیسان نزدیک‌تر است.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات