• خانه
  • اخبار
  • آمازون سرانجام اعتراف کرد که داده های زنگ در را بدون رضایت کاربر به پلیس داده است

آمازون سرانجام اعتراف کرد که داده های زنگ در را بدون رضایت کاربر به پلیس داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون سرانجام اعتراف کرد که داده های زنگ در را بدون رضایت کاربر به پلیس داده است


آمازون سرانجام اعتراف کرد که داده های زنگ در را بدون رضایت کاربر به پلیس داده است

بزرگ‌نمایی (اعتبار: مجموعه اسمیت/گادو / مشارکت‌کننده | عکس‌های بایگانی)

بیش از 10 میلیون نفر برای نظارت بر اتفاقات بیرون از درب ورودی خود به زنگ های ویدیویی Ring تکیه می کنند. محبوبیت این فناوری سؤالی را مطرح کرده است که حامیان حفظ حریم خصوصی را نگران می کند: آیا پلیس باید بتواند بدون کسب رضایت کاربر، به ضبط های زنگ ویدیویی رینگ دسترسی داشته باشد؟

رینگ اخیراً فاش کرد که چند وقت یکبار پاسخ به آن سوال مثبت بوده است. آمازون به پرسشی از سناتور ایالات متحده، اد مارکی (D-Mass) پاسخ داد و تأیید کرد که 11 مورد در سال 2022 وجود داشته است که رینگ با درخواست های “اضطراری” پلیس موافقت کرده است. در هر مورد، Ring ضبط‌های خصوصی، از جمله ویدئو و صدا را بدون اطلاع کاربران از دسترسی پلیس به داده‌های آنها و یا دانلود احتمالی آنها ارسال می‌کرد. این نگرانی‌های زیادی را در مورد اتکای بیشتر پلیس به نظارت خصوصی ایجاد می‌کند، رویه‌ای که مدت‌هاست که نظارتی بر آن وجود ندارد.

رینگ می‌گوید که «فقط به درخواست‌های فوری مجری قانون برای اطلاعات در مواردی که خطر قریب‌الوقوع مرگ یا صدمات جسمی جدی برای هر فرد را در بر دارد، به سرعت پاسخ خواهد داد». خط مشی آن این است که همه درخواست‌های کمک پلیس را بررسی کند، سپس با حسن نیت تشخیص دهد که آیا این درخواست با استاندارد شناخته شده بر اساس قانون فدرال مطابقت دارد مبنی بر اینکه خطر قریب‌الوقوع مرگ یا آسیب جسمی جدی برای هر فردی که نیاز به افشای فوری دارد یا خیر. اطلاعات.”

خواندن 17 پاراگراف باقی مانده | نظرات